Rakip Takım Taraftar Forumlarından Enstantaneler (Arşiv) - Sayfa 183 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Birbirimize değer vermeyi bilmek lazım, ''bizim'' diyebilmek lazım.
Fenerbahçe bitmiş zaten, sen tekme atsan ne olacak? Ne geçicek eline?
Elinden tutup kaldırmak varken kahkaha atmaktan ne doğacak?
Kendi içinizde birbirinizi yerken neyi başaracaksınız?

İlk defa antuyu derbi öncesi bu kadar karamsar görüyorum. Umarım maçtan sonra daha beter olurlar. :asd:

''Umarım maçtan sonra daha beter olurlar.''

Yahu niye daha beter olmasını istiyosun? Sen daha iyi ol, senle beraber olanları üste çek? Neden onları altta görmek istiyorsun? Bu ezikçe değil mi?
Birbirinden bağımsız takımlar değil ki bunlar. O alçalırsa bir şekilde sana da etkisi olacak. Ne kadar bağımsızsın ki diğer ülke takımlarından?

Yahu niye daha beter olmasını istiyosun? Sen daha iyi ol, senle beraber olanları üste çek? Neden onları altta görmek istiyorsun? Bu ezikçe değil mi?
Birbirinden bağımsız takımlar değil ki bunlar. O alçalırsa bir şekilde sana da etkisi olacak. Ne kadar bağımsızsın ki diğer ülke takımlarından?
Tam olarak aklındaki ne hocam, yani bunları düşünüyorsan bi eylem planı da vardır kafanda diye düşünüyorum. Tartışmak için değil merak ettiğim için soruyorum çünkü yıllar önce ben de aynısını düşündüm

Boş yapıyorsun. Daha da beter olsunlar, batsınlar, amatöre düşsünler. Fener taraftarı kadar kuş beyinli, kendini beğenmiş, çekilmez bir taraftar topluluğu yok. Tahammül edemiyorum.

Biz hiçbir zaman fb ile rekabet etmeyiz güleriz dalga geçeriz bizim rekabetimiz avrupa ile dünya ile biz zamanın da uefa kupasını alırken tv kıran varlıklara medeniyet öğretmek gslıların işi değil biz çıtayı yükseltiriz onlar izler kudurur daha da beter olsunlar.

Yaklaşımını değiştirmesi gerekenler o kuş beyinliler git bunları antuda yaz bakalım sana ne diyecekler.

Fenerbahçe Beşiktaşın 2006-2011 arası yaptığı şeyi yaparak başarılı olmaya çalışıyor.

Beşiktaş o dönem bizde ve Fenerde tutunamayan futbolcuları toplar şampiyon olmaya çalışırdı. Şimdi Beşiktaş'ın yaptığını Fener yapıyor. Bizim ve Beşiktaş'ın kovdularını alıyorlar.. Bu adamlardan hayır gelse biz kovmazdık di mi?

Tam olarak aklındaki ne hocam, yani bunları düşünüyorsan bi eylem planı da vardır kafanda diye düşünüyorum. Tartışmak için değil merak ettiğim için soruyorum çünkü yıllar önce ben de aynısını düşündüm

Ben futbol adamı değilim bir eylem planı hazırlıyım. O kadar derin futbolla ilgilenmiyorum. Yalnızca söylemek istediğim dün türk futbolunda yaşananlar sağlıklı mı? Mental olarak sıkıntı, kaos varsa sağlıklı kararlar alamazsın. Birbirini aşağı çekmek istersen kendin de o ortamdan etkilenirsin. Önce saygı duymayı öğrenmek gerek. Nedir bu saygı? Paşalara, krallara, 'büyük adamlara' olan, yanlış algılanan bir saygıdan bahsetmiyorum. Diğerinin varlığının seni etkileyeceğinin bilincinde olan bir saygıdan söz ediyorum. Saygı olursa sorunlar da görülür, gerekli çözümler de alınır. Türk futbolundaki 'birbiriyle uğraşma' mentalitesi yüzünden ortak bir karar dahi alınamıyor ki doğru olup olmadığı konuşulsun. Yani kişiler birbiriyle mücadele edeceğine birbirinin varlığına saygı duyup doğruları düşünmesi, doğruların peşinde yaşaması taraftarıyım. Birbirine laf sokarak, dalga geçerek, aşağı çekmeye çalışarak sağlıklı kararların alınacağı bir ortam oluşturmamış olursun. Bu aşama gerçekleşmeli toplu olarak önce, daha sonra eylem planına geçilebilsin.

Boş yapıyorsun. Daha da beter olsunlar, batsınlar, amatöre düşsünler. Fener taraftarı kadar kuş beyinli, kendini beğenmiş, çekilmez bir taraftar topluluğu yok. Tahammül edemiyorum.

Onlar da diğer takımlardan nefret ediyor. 'Karga' lar, 'kedi' lerden nefret ediyor, 'kuşlar' da 'hamsilerden' nefret ediyor. Birbirinden nefret ederek neyi umuyorsun? Bunun sonuçlarının neler olacağını düşünüyorsun? Nefret et, aşağı çekmeye çalış. Birbirini aşağı çekmeye çalışa çalışa daha ne kadar alçalacak Türk futbolu?

Onlar da diğer takımlardan nefret ediyor. 'Karga' lar, 'kedi' lerden nefret ediyor, 'kuşlar' da 'hamsilerden' nefret ediyor. Birbirinden nefret ederek neyi umuyorsun? Bunun sonuçlarının neler olacağını düşünüyorsun? Nefret et, aşağı çekmeye çalış. Birbirini aşağı çekmeye çalışa çalışa daha ne kadar alçalacak Türk futbolu?
Diğer takımlardan bağımsız büyüyebiliriz. Avrupa’da güçlü olmamız için ligde iyi rekabete gerek yok. Bunun en büyük örneği Bayern. Hangi takım güçlenir gibi olsa elindeki oyuncuları alıp aşağı çekiyor rakibini. Bizim de bu güce ulaşmamız lazım. Ligdeki tek güç olmalıyız.

Ne yapalim Onur? Cok istiyorsan fenerol veya birakmamseni yaz SMS gonder

Biz hiçbir zaman fb ile rekabet etmeyiz güleriz dalga geçeriz bizim rekabetimiz avrupa ile dünya ile biz zamanın da uefa kupasını alırken tv kıran varlıklara medeniyet öğretmek gslıların işi değil biz çıtayı yükseltiriz onlar izler kudurur daha da beter olsunlar.

Yaklaşımını değiştirmesi gerekenler o kuş beyinliler git bunları antuda yaz bakalım sana ne diyecekler.

Ortamın bu hale gelmesini sağlayan öm*r Ç*vuş*ğlu vb. gibi karaktersiz fenerliler değil mi. Onların yaptıkları saygısızlıkları hangi Galatasaraylı yönetici yapmış?

Ben genel olarak Türk futbolu için diyorum. Bence daha az nefretle, saygıyı, değer oluşturmayı bilerek yaklaşmak lazım. Diğerlerini kızdırmak bence hiçbirimize fayda sağlamaz. Yükseltmeye çalışmalıyız ki yükselelim. Bilmiyorum bunları yazasım geldi. İnsanların birbirine bu yaklaşımla yaklaşmasında kolektif olarak fayda yok.

Birbirimize değer vermeyi bilmek lazım, ''bizim'' diyebilmek lazım.
Fenerbahçe bitmiş zaten, sen tekme atsan ne olacak? Ne geçicek eline?
Elinden tutup kaldırmak varken kahkaha atmaktan ne doğacak?
Kendi içinizde birbirinizi yerken neyi başaracaksınız?
şaka mısın sen ? febe denen Türk futbolunun en büyük foseptik camiası düşse değil bir tekme yüzlerce tekme vurucaksın

Nefret edebilirsiniz küme düşmesini de isteyebilirsiniz ama ucu yine bize dokunur diyor arkadaş ki doğru söylüyor bi acıdan.

Söyle örneklemeyelim bu ülkede fener bjk küme düşse ülkede rekabet kalmaz yayın gelirleri dibe düşer stada seyirci gitmez vs

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
almanyada bir tek bayern var herifler çatır çatır içerde dışarda gelene geçene vuruyor saçma bir örnek

Ben genel olarak Türk futbolu için diyorum. Bence daha az nefretle, saygıyı, değer oluşturmayı bilerek yaklaşmak lazım. Diğerlerini kızdırmak bence hiçbirimize fayda sağlamaz. Yükseltmeye çalışmalıyız ki yükselelim. Bilmiyorum bunları yazasım geldi. İnsanların birbirine bu yaklaşımla yaklaşmasında kolektif olarak fayda yok.
Senin bu söylediklerin bu ülkede hiç bir zaman olmaz kıçı kırık yorumcular bile birbirinin kuyusunu kazıp avrat gibi dedikodu yapıyorlar. Bu ortamın oluşmasının en büyük sebebide Fenerbahçe denen aşağılık camiadır. Düşün bir kulüp şike yapacak yaptığı şikeyi hocası radara yakalandık diye itiraf edecek başkanı yaptık ama sahaya yansımadı diye savunma yapacak, şike yaptıkları tescillenmesine rağmen şampiyonlukları iptal edilmeyecek küme düşürülmeyecek hiç bir ceza almayacaklar buna rağmen yıllarca her başarısızlıkta arsızca yaptıkları şikenin üstünden kumpas bahanesiyle mağduru oynayacaklar. Düşünebiliyor musun ya şike yap ceza alma üstüne birde yıllarca yaptığın şike üzerinden kumpas diye mağduru oyna böyle aşağılık böyle namussuz böyle haysiyetsiz bir camiadır Fenerbahçe. Hani bugün her başarısızlıkta sığınakdıkları feto varya, başkanları hapisten çıktığında ilk kurduğu cümle fettullah gülene teşekkür ediyorum olmuştu. 15 temmuzdan sonra herşeyi fetoya bağlamaya başladı bu haysiyet yoksunları, o fetocuların çoğu Fenerbahçe kulübüne üyeydi samandıra'da sarmaş dolaş fotoğrafları var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt