Rakip Takım Taraftar Forumlarından Enstantaneler (Arşiv) - Sayfa 187 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adamin kendince bildigi bir sey var onu soyluyor. "Ayarlandi" diyor. 3-0 biraz mecazi bence sonucta fenere verecekler maci deyip bir conspiracy theory ortaya atiyor. Galatasaray dusmanligi yapmamis, fener yalakaligi yapmamis. Ne var bunda? Bu forumda, her turlu sosyal nedyqda, kqhvehanelerde ortaya atilan laflardan biridir bu her fener mqci oncesi.

SM-G965U cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
altındaki yorum güldürdü üstat o yüzden paylaştım

SeverusSnape20 - 28.09.2020 13:34​

bos.gif

Hücum sıkıntılarını çözersek şampiyon oluruz. Yemin ediyorum rakiplerimizde bir şey yok. Bu 1 haftadaki gelecek oyuncular şampiyonluğu belirleyecek.

Bu arada üst üste 2 maçta her ne kadar atamamış da olsak gol yemediğimizin farkında mısınız ey Fenerbahçe taraftarları

:asd::asd:
9 kisi kalan hataya gol atamadiniz ,bide gol yeseydiniz. Övundugu şeye bak

SeverusSnape20 - 28.09.2020 13:34

bos.gif

Hücum sıkıntılarını çözersek şampiyon oluruz. Yemin ediyorum rakiplerimizde bir şey yok. Bu 1 haftadaki gelecek oyuncular şampiyonluğu belirleyecek.

Bu arada üst üste 2 maçta her ne kadar atamamış da olsak gol yemediğimizin farkında mısınız ey Fenerbahçe taraftarları

:asd::asd:
9 kisi kalan hataya gol atamadiniz ,bide gol yeseydiniz. Övundugu şeye bak

Güzel güzel yine bi macla mala baglamışlar tam korkuyorduk bunlar artık gercekleri görmeye başladı diye
Galatasaray macı bunlar afyon gibi gelmiş mala baglamışlar

Serdar YILDIZ - 28.09.2020 13:42​

bos.gif

Mesajı Gönderen: Isis:cLink:3416769
Tisserand´ı nasıl buldunuz?

O hata yaptığı pozisyonu tekrar tekrar izledim. Pozisyon hatası yapıp falcao´yu kaçırıyor doğru ama eliyle oynamasa sanki falcao topu alıp karşı karşıya kalacak gibiydi. Genelde biraz tedirgin gibiydi tabi daha ilk maçı normal bence. Biraz daha zaman vermek gerekir...

Itiraf etmis. Ama sorsan kirmizi degil der

cagatay_artok - 28.09.2020 14:00​

bos.gif

Bence Valencia nın bu istekli oyununda maç maşı yapılan sözleşmesinin de önemi büyük

Mac basi sözlesmemi 🤣🤣🤣

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt