Rakip Takım Taraftar Forumlarından Enstantaneler (Arşiv) - Sayfa 196 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bunlar Koç yalamalığını sürdürdükleri sürece gün yüzü göremezler. 20 yıl Aziz'i yaladılar, şimdi sıra Ali'ye geldi. Herif bütün hülle, şaibe hakkını orta sahada kullanmış, geri 4'lü 96 Broadway gibi. Cocu'yu 10 haftada yedi, Emre'ye şubenin tapusunu verdi, basketi bitirdi, voleybolu bitirdi, derbileri bitirdi, hala herifi yalıyorlar. Sonuç getirmeyen biatçılığın kimseye bir faydası yok. 30 yıldır kulüpte istikrarlı uygulanan tek şey eşekler adam olur Fener adam olmaz düsturu.

Parasi ve gucu olan herkesin g.nu yalama fb camiasinin dna sidir.

fthhncr - 30.11.2020 09:05​

bos.gif

Mesajı Gönderen: gabby agbonlahor:cLink:5419115

sergene şu kadroyu ver çılgın attırır takıma

Kadroyu da cok abartiyoruz. Her an sakatlanan perotti‚ bitik cisse ve sadece boyu olan ademi‚ ne yapcagi belli olmayan samatta‚ fiziken bitmis ama kendini ayarlayabilirse is yapabilecek gokhan‚ benim bile calimlayabilecegim lemos‚ 17 yasindaki cocuga fiziken ezilen mhy‚ cani isteyince oynayan sosa‚ tek basina sinir krizleri geciren gustavo ve daha niceleri.

Nicelik olarak genis gozuken‚ isimsel olarak kagit uzeri guzel duran bir kadro var. Nitelik olarak ise kafadaki sablonla eslesmeyen bir kadro.

Ha bjk nin kadrosundan iyi mi iyi. Sampiyon yapilabilir bir kadro mu ?
-iyi bir hocayla belki.

fbliler kadronun mükemmel olduğunu sanıyordu yavaş yavaş gerçekleri görmeye başladılar.. kadroları sadece geniş ama thiam samatta ademi mhy novak falan tamamen çöp cikti..hatta sosa valencia bile beklenenin altında oynuyor.. ozan gustavo ve canerin ortalari fbyi buralara kadar getirdi.. kazara caneri biz alsak şu an küme düşme hattında cebellesiyorlardi

Bakasetas bence oyun içinde aktif bir oyuncu değil. Daha çok gol yollarında etkili bir adam. Bu sene izlemedim gerçi ama geçen sene o şekilde oynadı hep, Emre Akbaba'nın Alanya'da oynadığı gibi. Belhanda çok daha geride oynuyor.

Belhanda gibi pas oyununda top taşıyacak bir rolü yok zaten Alanya'da, adamlar daha çok kanatlar üzerinden çıkıyor hücuma.

Bu arada derdim Belhanda'yı övmek değil, çok ciddi falsoları olan bir adam Belhanda ama onun kadar yönlü oyuncu sayısı az.

Formdayken İrfan Can daha iyi ama aklıma başkası gelmiyor belki Lewis Baker de zamanla yaklaşabilir.

Bakasetas bence oyun içinde aktif bir oyuncu değil. Daha çok gol yollarında etkili bir adam. Bu sene izlemedim gerçi ama geçen sene o şekilde oynadı hep, Emre Akbaba'nın Alanya'da oynadığı gibi. Belhanda çok daha geride oynuyor.

Belhanda gibi pas oyununda top taşıyacak bir rolü yok zaten Alanya'da, adamlar daha çok kanatlar üzerinden çıkıyor hücuma.

Yani Belhanda bence Bakasetas'ın yaptığı çoğu işi yapamadığı için geride oynuyor ama evet top rakibin ayağındayken Belhanda daha aktif, faydalı bir oyuncu. Önlü arkalı da muazzam olabilirler. Ama Bakasetas'ın topla driplingi, şutu, duran topları daha iyi diye düşünüyorum. Bir de tekniğini fiziğiyle iyi harmanlayabilen bir herif. Afaki değil, hakikaten Eriksen gibi en azından kalitesi tartışmasız bir ismi Alanya'da izlediğim Bakasetas'a tercih etmem. Bayağı iyi oyuncu, hangi takım alırsa seviye atlatır diye düşünüyorum. Hele Fener alırsa Caner'in duran top boyunduruğundan da kurtulurlar ki savunma tarafında 9 kişi oynatmaktan da kurtarır onları Bakasetas gibi bir silah.

Bu arada derdim Belhanda'yı övmek değil, çok ciddi falsoları olan bir adam Belhanda ama onun kadar yönlü oyuncu sayısı az.

Formdayken İrfan Can daha iyi ama aklıma başkası gelmiyor belki Lewis Baker de zamanla yaklaşabilir.
Pismis, kendini kanitlamis bir topcu belhanda ligin ustunde ama iste manyagin teki. Takimdaki dengeleri dogru sekilde kurduktan sonra yedek dedigimiz kadro bile ligin ustunde olabilir bunu gorduk. Kalite ve kadro genisligi olarak bariz bir ustunlugumuz var. Muslera ve hizli kanat eksiklerimiz. Muslera doner ama hizli kanati ya kuru ya da kerem'le kapatmak lazim.

Bahara yarisin icinde girmemiz cok buyuk bir aksilik olmazsa sampiyonlugun habercisi olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt