Rakip Takım Taraftar Forumlarından Enstantaneler (Arşiv) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
EDYqHNiWkAYDjCo

EDYqHNsW4AINSsX

Onlar bizim rakibimiz değil triplerinden vazgeçin onlardan farkınız kalmıyor, Real Madridle falan kapışacak ne altyapı ne de imkan var bizde.
Bütçe olarak değilde futbol olarak rekabet fazla uzakta değil.Geçmişe bakınca Uefa Kupası-Süper Kupa-Şampiyonlar Ligi Çeyrek Finalleri gibi başarılarımız var.Ajax ve Tottenham'ın geçen sene yaptıkları ortada.Bayer Münih-Psg-Manchester City gibi takımlardan daha fazla başarıları oldu.Altyapı ise yavaş yavaş 5 yıla olur..

Onlar bizim rakibimiz değil triplerinden vazgeçin onlardan farkınız kalmıyor, Real Madridle falan kapışacak ne altyapı ne de imkan var bizde.

Aynen öyle.Zaten bu rakibimiz değil olayının saçmalık olduğu her gelen yeni transfere Fb-Bjk aleyhinde tempo tutulmasından tezahürat yapılmasından da belli.Fbjk avuntuları kadar abes olmasa da bu da bir avuntu bence

Bütçe olarak değilde futbol olarak rekabet fazla uzakta değil.Geçmişe bakınca Uefa Kupası-Süper Kupa-Şampiyonlar Ligi Çeyrek Finalleri gibi başarılarımız var.Ajax ve Tottenham'ın geçen sene yaptıkları ortada.Bayer Münih-Psg-Manchester City gibi takımlardan daha fazla başarıları oldu.Altyapı ise yavaş yavaş 5 yıla olur..

Çok uzakta, iki transfer yaptın da hemen rekabet mi edeceksin? Daha 9 kişilik Kayseri'ye karşı 11 kişi planlı bir hücum seti kuramayıp şansa gol atabiliyorsun, milyar euroluk takımlarla mı rekabet edeceksin? Önce kendi seviyemizde üstlere çıkmamız lazımki üst seviyelerle kapışabilelim.

Tottenham taş gibi takım, hocaları yıllarca uğraştı sistem takımı kurdu, Ajax olayı 10 yılda 1 kere olur en fazla.

Rekabet baya uzakta baya ama aşırı

Çok uzakta, iki transfer yaptın da hemen rekabet mi edeceksin? Daha 9 kişilik Kayseri'ye karşı 11 kişi planlı bir hücum seti kuramayıp şansa gol atabiliyorsun, milyar euroluk takımlarla mı rekabet edeceksin? Önce kendi seviyemizde üstlere çıkmamız lazımki üst seviyelerle kapışabilelim.

Tottenham taş gibi takım, hocaları yıllarca uğraştı sistem takımı kurdu, Ajax olayı 10 yılda 1 kere olur en fazla.
Tottenham iyi takım ama Manchester City'den daha iyi bi bütçesi veya iyi bi takımı mı var?Kayserispor maçı kadrosunda yeni transferlerden bazıları yoktu.Milli aranın gelmesi iyi oldu.Takım daha da oturur.Ligdeki rakiplerin sürekli algı yapması bundan kaynaklı.Aradaki farkı öğrendiler.Saha dışı algılarla bizi yıpratmak istiyolar.Zaten seviye seviye üstlere çıkarız.Önce Şampiyonlar Ligi'nde gruplardan çıkma veya 3. olup Uefa Kupası'nda bi yarı final oynama hedefimiz olmalı.
Rekabet baya uzakta baya ama aşırı
Geçen sene Tottenham ve Ajax takımları elenen takımlardan daha mı iyiydi?Ya da bizim Real Madrid-Juventus gibi gruptan çıktığımızda kadromuz Juventus'tan iyi miydi?Tabi Şampiyonlar Ligi'ni alırız demiyorum ama yarışacak kadar bi rekabet ortamı var bence..

adamlar abdurrahimin falcaoyla çekildiği fotoya bile twitterdan laf atmış. bu kadar kompleksli olunmaz. cidden türkiyedeki rekabet iğrenç düzeyde. keşke zamanında takım tutmasaymışım. Galatasaray olmasa ülkedeki hiç bir gündem hiç bir futbol tartışması umrumda olmazdı. yani, kaldıki türkiyenin kendisi umrumda değil. bize şu pislikleri rekabet diye yutturdular yıllarca. ama allah var kaç yıldır rakip olarak görmüyorum bunları. benim gibi düşünen çok taraftar var. eskiden kadıköy galibiyeti hayali kurardı herkes, şimdi aynı çizgideyiz. şampiyon olalım da kaç yıl yenemediğimizin bi önemi yok. biz onları drogba sneijderle yenemedik. gittik uefa ve uefa super kupayı real tokatlayarak aldık yine bizi yendiler.

kendimizi dev aynasında görmeyelim. tottenham çok ayrı bir siklet beyler. kupası mupası yok ama onlar süper ağır siklette yarışırken biz tüysiklet boksör gibiyiz. bizim amacımız avrupada hafifsiklet-ortasiklet bir takım olmak. schalke kadar, belki benfica porto kadar olmak lazım. her sene şlye gidiyoruz ama önemli olan gitmek değil. adamlar sürekli yüksek puanlar topluyor. amackmız elle tutulur çeyrek final yarı finalden ziyade yüksek puanlar toplamak olmalı. zaten sonrasında torbamızı yükseltirsek daha kolay ilerleriz. kaldıki united, real falan onlara karşı galibiyet almak bile mesele, rekabet imkansız.

ben böyle konuşuyorum ama hepsi boş. senin hedefin ne kadar büyük olursa olsun. bu ülke ve ülkenin sunduğu imkanlar ve beraberinde başarısız olmanı isteyen bi federasyon varken zaten türk kulübünün başarı şansı yok. 1965lerden kalma uygulamalar, dünyanın pek az yerinde ve 3. sınıf futbol ülkelerinde uygulanan yabancı sınırlarıyla işimiz iş. yabancı sınırı kesin gelecek zaten. tahminim 5 en iyi ihtimalle 7 hadi 8 yabancıya izin versinler. 3 mevkide türk bulundurmak çok zor. hadi sağ beke şeneri attık. diğer mevkiler dolmaz. dolar da başarılı bir takım olunmaz.

ne güzel kurtulmuştuk şu garabet kuraldan. bu ülke bir adım ileriye gitmedi kurulduğu günden beri, gitmeyecekte. daima yerinde sayan zavallı bir ülke

Tottenham iyi takım ama Manchester City'den daha iyi bi bütçesi veya iyi bi takımı mı var?Kayserispor maçı kadrosunda yeni transferlerden bazıları yoktu.Milli aranın gelmesi iyi oldu.Takım daha da oturur.Ligdeki rakiplerin sürekli algı yapması bundan kaynaklı.Aradaki farkı öğrendiler.Saha dışı algılarla bizi yıpratmak istiyolar.Zaten seviye seviye üstlere çıkarız.Önce Şampiyonlar Ligi'nde gruplardan çıkma veya 3. olup Uefa Kupası'nda bi yarı final oynama hedefimiz olmalı.

Geçen sene Tottenham ve Ajax takımları elenen takımlardan daha mı iyiydi?Ya da bizim Real Madrid-Juventus gibi gruptan çıktığımızda kadromuz Juventus'tan iyi miydi?Tabi Şampiyonlar Ligi'ni alırız demiyorum ama yarışacak kadar bi rekabet ortamı var bence..

Sen şu söylediklerine kendin inanıyor musun?

Tottenham sistem takımı ki City ezdi Laporte hayatında yapmadığı hataları yaptı da verdi turu, ki karşılarındaki takım sistem takımı onu da geçtim ilk 11'de oynayan 1 oyuncusunu dahi para vererek alabilecek kapasiten yok.

Ajax gibi olmak kolay değil. O sistemi kurmalıyız önce ki kursan da devamlı olmuyor bütçeden dolayı dağılıyor takım. Tottenham da gayet iyi takım City ve Liverpool kadar olmasa da. Kendinden güçlü bir takımı yenen her kulübü örnek gösterebilirsin bu mantıkla ama sağlıklı bir bakış açısı olmaz..

Sen şu söylediklerine kendin inanıyor musun?

Tottenham sistem takımı ki City ezdi Laporte hayatında yapmadığı hataları yaptı da verdi turu, ki karşılarındaki takım sistem takımı onu da geçtim ilk 11'de oynayan 1 oyuncusunu dahi para vererek alabilecek kapasiten yok.
İnanmadan bu işler olmaz.Biz nasıl Real Madrid'den Süper Kupa'yı aldık veya Real Madrid-Juventus'un olduğu gruptan çıktık.Juventus'tan daha iyi bi kadromuz mu vardı?Ben Fatih hocamın dediği gibi insan hayal etmediği sürece başarılı olamaz sözüyle de inancım daha çok artıyo..

İnanmadan bu işler olmaz.Biz nasıl Real Madrid'den Süper Kupa'yı aldık veya Real Madrid-Juventus'un olduğu gruptan çıktık.Juventus'tan daha iyi bi kadromuz mu vardı?Ben Fatih hocamın dediği gibi insan hayal etmediği sürece başarılı olamaz sözüyle de inancım daha çok artıyo..

2000-2001 kadrosu onlarla kapışabilecek seviyedeydi, üstüne sistem takımıydık.

2013'te de elinde winner adamlar vardı, iki maçta Real'den 10 yemene rağmen Juve'ye vermedin üstünlüğü, ki o maç tatil edilmese de sıkıntı olacaktı.

Mevzu inanmak değil sadece, rekabet edebilecek seviyede olduğumuzu düşünmek sıkıntı, bunun için zamana ihtiyacımız var en başta.

Ajax gibi olmak kolay değil. O sistemi kurmalıyız önce ki kursan da devamlı olmuyor bütçeden dolayı dağılıyor takım. Tottenham da gayet iyi takım City ve Liverpool kadar olmasa da. Kendinden güçlü bir takımı yenen her kulübü örnek gösterebilirsin bu mantıkla ama sağlıklı bir bakış açısı olmaz..
Sistemi kursakta biz onlar kadar rahat değiliz.Hemen yabancı sınırı gündem oluyo.Bu işlerde bi inanç-şans gibi olaylar yok mudur?Bi takım daha fazla inanmıştır daha fazla çalışmıştır daha fazla istemiştir.Hemen olacak bi şey değil.Seviye seviye ilerleriz..

Veloci - 02.09.2019 17:25

Gustavonun evrakları filan yetişmeme gibi mallıklar yapmazlar dimi

Yetismeyecek diye korkmaya baslamislar :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt