Rakip Takım Taraftar Forumlarından Enstantaneler (Arşiv) - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
alperlp - 03.11.2019 20:58

Hakeme rağmen şampiyon olamazsın daha cuma aynı penaltıyı aldı Galatasaray. Yazıklar olsun.

Akaese - 03.11.2019 20:59

Arda kardesler misin nesin abv senin. Vermedigin sarilar kirmizilar icin gitmedigin varlar icin

TRAKYA_39 - 03.11.2019 21:00

yillardir hakkimiz yenir.bir yönetimiz klup baskanimiz cikip ortaligi yikmaz bakiniz cincona en ufak bi olayda bazen haksizken dahi gündemi yönlendirirler.

hersezon ayni oyun.hakemler de rakiplerde ayni kisiler.deisen bisey yok

el_clasico - 03.11.2019 21:01

Yalnız bu maçtan sonra biri çıksın Bi zahmet şu hakemin anasına sövsün... Ayıptır günahtır‚ vara gitse kaçarı yok verecek penaltıyı bakmaya tenezzül etmiyor... Şu maçta nasıl kayserili bir oyuncu atılmaz‚ 80 dakika ilk sarı kart çıkarıyor.... Çık ortalığı yangın alanına çevir... Talimat almamışsa bu onun bunun çocuğu hakem hiç bir şey bilmiyorum

stockton - 03.11.2019 21:05

Umut adisi gs maçında takımına gol yedirip kırmızı görür‚ bizim maçta gol atar.

Bu gs hep buradan kazanıyor. Eski oyuncularının oynadığı ya da td olduğu tüm kulüpler bunlara çalışıyor.

Bizden giden bize bilenir‚ bunlardan giden bunların fahri elçiliğini yapar gittikleri kulüpte! Hatta defalarca kovup geri aldıkları adamlar da şampiyonluk kazandırır. Bkz: Necati‚ Ümit Karan vs.

Utanmadan arlanmadan hala daha hakemden dert yanmışlar ya utanmazlığın yüzsüzlüğün arsızlığın da bu kadarı artık ;D Bunun adına şikebahçe arsızlığı diyoruz. Ben böyle karaktersiz haysiyetsiz bir camia daha görmedim. Pardon bir tane daha var aslında bunların küçüğü var ya bir tane memiktaş mıydı neydi bir de o var.

Yahu bizim takim kendine gelse ve 3 mac arka arkaya kazansak hepsi gidecek. Bugun fenerin yenilmesi ile haftaya Antep'te yenersek sonraki Basak macinda Arena coskulu olur. Hersey Fatih Terim'de. Yeterki iyi motive etsin.
Bu arada Antep nasil takim bilmiyorum ama insallah ileri ucu kazmalardan olusuyordur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt