Rakip Takım Taraftar Forumlarından Enstantaneler (Arşiv) - Sayfa 252 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sabah biraz Twitter'a bakayım dedim. Mesut Özil transferi ile ilgili neler konuşuluyor diye baktım. Arkadaşlar haberler güzel. Adamlar sarhoş olmuşlar. İnanılmaz mutlular. Uyanmamışlar, Sorunun transfer, oyuncu olmadığını hala anlamamışlar. Acun Ilıcalı'yı yalıyorlar. Biz kuruş ödemeyeceğiz sponsorlar ödeyecek diyorlar. Üstelik sıradan saf taraftar değil sadece; içlerinde kongre üyeleri de var. Hoş sokaktan geçeni kulübe aldılar da orası ayrı konu.

Bir diğer mesele de Ali Koç'un ziyaretleri. Adam saraydan çıkmıyor. Yine Erdoğan'ı ziyaret etmiş. Ülkenin Cumhurbaşkanı ne var diyorlar. Tamam doğrudur da adam partili Cumhurbaşkanı siyasi duruşu var. Bunu yapan da her yerde cumhuriyetin kalesi Fenerbahçe diyenler, Atatürkçü olduğumuz için bizi aşağı çekiyorlar diyenler.

Dünya değişti, pandemi sonrası dünyanın eskisi gibi olmayacağı söyleniyor ama gelin görün ki Fenerbahçe değişmiyor değişmeyecek. Allah ıslah etsin.

En büyük aptallıkları yıldız transferi ile kesin şampiyon olabileceklerini düşünmeleri bu düşünce yapısıyla kaybetmeye mahkumlar.
Drogba sneijder melo selcuk hamit burak telles muslera 2. Olduk sanırım 2014 te şu kadroyla. Ronaldo messi çift forvet oynasın takım olamadıktan sonra şampiyonluk zor boşa hayallere daliyorlar 6 yıldır şampiyon olamamanin verdiği yoğun bir eziklik var.

dikkat ediyor musun, 2 tarafta birbirini aynı şeylerle suçluyor knk.

bize gelince hayvan gibi oynuyorlar, fenerle oynayınca yatıyorlar.
kalecileri her geleni içine aldı.
adamlar bize bileniyorlar.
bla bla bla.

Çünkü futbol izleyenlerin yüzde 80 i bu ülkede aptal. Yönetenler de tartışanlar da... Beyaz futbolu zevkle izleyip "abi komedi programı" diyerek kendini savunanların hayli fazla olduğu toplumuz. Takımlar üstü bir durum bu. Fenerbahçe'de yönetim ve sportif başarısızlık çok var diye onlar daha çok göze batıyor. Kendimizi kandırmayalım aynı baskıyı rezilliği biz yaşasak benzer şeyler olabilirdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt