Rakip Takım Taraftar Forumlarından Enstantaneler (Arşiv) - Sayfa 421 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ok.gif
Frank Pingel - 23.08.2021 18:08​

bos.gif

Videolardan iyi adam gibi ama tr ligi tabi başka bi dünya.

ok.gif
koyu bilal - 23.08.2021 18:21​

bos.gif

Morutan iyi oyuncu ancak takımlar yabancı oyuncuları bol keseden alıyorlar 3 yerli kuralından dolayı pek çoğu aynı anda oynayamayacak‚ sergen ağlıyordu antep maçı sonrası yancı medyada sürekli tff ye ateş püskürüyor neymiş larini oynatamıyormuş yeni aldıkları Batsuayi de belkide yeterli süreyi alamayacak yada oynatmak için başka bir yabancı oyuncusundan vazgeçmek zorunda kalacak‚ terimde başlar yakında ağlamaya‚ aynı şey bizim içinde geçerli takımda 14 yabancı var 8 ini aynı anda oynatabiliyorsun bizde bu konuda sıkıntı yaşayacağız taktik deha bence kadro mühendisliğini düzgün kuran hoca farkı bu sezon daha fazla ortaya çıkacak.

ok.gif
Uche1907 - 23.08.2021 18:53​

bos.gif

Kim Morartmis 6s yi?
lol.gif

ok.gif
koyu bilal - 25.08.2021 10:28​

bos.gif

morutanı genç ileriye yatırım olarak aldılar ama bu transferde 5‚7 milyon Euro bonservis ödeneceği söylentisi var hatırı sayılır bir rakam 6s 9 trasnfer yapıp epey borçlandı bu sene UEFA kıskacından kurtuldular bol keseden harcıyorlar ama tutmaz ise hepsi ellerinde patlar temennim ellerinde patlasın tabi
smile.gif

ok.gif
Meloik - 25.08.2021 11:26​

bos.gif

Oyuncuyu tanımıyorum belli bir potansiyeli var mı yok mu bilmiyorum ama 22 yaş çok da genç değil. Ve tabi genç oyuncu almakla bitmiyor onu geliştirecek bir yapı kurmak lazım. Yardımcı hoca olarak Necati ile falan bunun pek mümkün olacağını sanmıyorum. Ek olarak bir sürü genç potansiyeli olan oyuncu doldurmak da ne kadar doğru emin değilim. Misal bizde Szalai ve Altay bile 23 yaşında ve tecrübeliler. Muhammet de ilk 11 oyuncusu değil henüz. Arda zaten değil. Ferdi de rotasyona girecek bu yıl. Yani 4-5 tane genç oyuncuyu öyle sahaya sürerek kazanmak pek mümkün değil büyük camialarda. Üstelik bir iki tane de tecrübeli ikonik figür olmalı Gustavo gibi mesela. Onlarda böyle bir figür de yok. Arda‚ Feghuli falan o rolün adamı değiller.

O yüzden bu transfer politikası normalde genç oyuncu destekleyen benim görüşüme göre bile yanlış. Terim bu sefer genç oyuncu alınmasının hiçbir işe yaramadığını göstererek yine zarar verecek. Çünkü doğru bir şeyi yanlış şekilde yaparsan başarısız olursun. Yüzeysel bakınca da yaptığın doğru şey de yanlış görünür.

ok.gif
nemesisfb1907 - 25.08.2021 13:55​

bos.gif

kadroları berbat durumda ve zaten terimin leş sisteminde harcanır gider....

Mesaj nemesisfb1907 tarafından düzenlenmiştir...

ok.gif
Çankaya_SEDEN - 25.08.2021 15:23​

bos.gif

bir dünya bonservis veriyorlar ama yapılanmalarını şu şekilde özetleyebilirim.

dursun özbek zamanında yaptıkları‚ belhanda ‚ feghouli ‚ seri ‚ lemina böyle boş beleş bir yapılanmadan farklı değil.

birde bu oyunculara 4 yıllık sözleşme verip ‚ gelecek seneye de kurtulmaya çalışırlar.

şikeciler tescilli beyinsiz bu hepimizce malum, yani bejekelilerinde yüksek miktarda tinerden dolayı beyinsiz olduklarını sanıyordum ama belliki bu kargalarda tıpkı şikecilerde olduğu gibi doğuştan beyin yokmuş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt