Rakip Takım Taraftar Forumlarından Enstantaneler (Arşiv) - Sayfa 65 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tek gittigim fener macinda (kadikoyde) ben de onlarin arasindaydim ama ritvan golu atmis 1-0 yenilmistik. Mac sonu yalniz benden kuskulanmis olacaklar ki cingenler etrafimi sardi. Bayagi bir zorladilar. 15 yasinda yalnizdim. Arkadasim vardi ama o an birbirimizi kaybetmistik. Ne yapayim yalan soyledim. CimBom'lumusun diye birkac kere sordular degilim dedim ama arka cebimde Galatasaray Armali cuzdan vardi. Mac sirasinda yanimdaki tip kim o sari kafali diye sordu bizimki mi dedim dogal olarak, yok onlarin ki dedi , dogal olarak, ben de kendimi toparladim , Ismail galiba dedim. Biliyordum tabi ki de cakmasin diye emin degilmisim gibi yaptim. Gol atsak ne yapardim bilmiyorum.

el_clasico - 23.02.2020 21:21

Siktiniz bıraktınız taraftarın ruh halini‚ hiç bir şey yapamıyorsanız‚ takımı çekin dedik‚ en azından bu anası s... k.. miş hakemlerin oyuncağı olmazdık... Onu da yapamadınız Bi zahmet topunuz siktirin gidin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt