Rakip takım taraftarlarına üyelik yasaklanmalı mı? - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rakip takım taraftarlarına üyelik yasaklanmalı mı?

Cevap: Rakip takım taraftarlarına üyelik yasaklanmalı mı?

Herkes bir değil.Kimisi geliyor efendi,adamakıllı yorumlar yapıyor.Sevgi-sayı çerçevesinde.Kimisi de sırf tahrik etmek için geliyor.Kararsızım.

Yasaklanmasın... Edep dairesinde, seviyeli bir şekilde yazan herkes üye olabilmeli. Çeşitlilik forumların olmazsa olmazıdır, güzelliğidir. Hakaret, küfür vs. eden de her kim olursa olsun, hangi renkten olduğuna bakılmaksızın banlanmalıdır.

Yasaklanmasın ama bazı konulara girmeleri engellenebilir.

katılıyorum.

özellikle transfer dönemlerinde , transfer ile ilgili bölümlerde sıkıntılar yaşanabiliyor.

rakip takım taraftarı arkadaşlarımızın hepsini zan altında bırakmak gibi olmasın ama bir çoğu sırf yalan yanlış duyumlar verip ortalığı karıştırmak için transfer dönemlerinde üye oluyorlar. Bu yüzden benim düşüncem rakip takım taraftarı olan üyelerin Haldun Üstünel Transfer Forumu'na erişiminde bir sınırlandırma olmalı,zaten niyeti kötü olan, ortalığı karıştırmak isteyen adam transfer forumu dışında yer alan bölümlerle pek fazla uğraşmaz.

Yasaklanmamalı. Herkesin düşüncesine saygı duyulmalı. Fakat buraya üye olacak başka takım taraftarları da kendilerine gösterilen bu iyiniyeti saçma sapan sözler ve düşüncelerle suistimal etmemeli. Galatasaray'ın iyi ya da kötü oynadığı eleştirebilirler ama çapsızca dalga geçmek, küfür etmek gibi unsurları asla kullanmaması gerektiğini bilmeli.

Daha ziyade konu acmalari yasaklanmali genelde kendi takimlariyla alakali iyi her konuyu acarken kotu hic bir konuyu acmiyorlar :) . Sinir bozucu oluyor .

yasaklanmalı tabiki çünkü adamlar ortaya bir laf atıyor çekiliyor olan galatasaraylıya oluyor ve bu foruma ve forumun itibarına ve galatasaraylılığa zarar veriyor.

yönetimden talebim 3-4 günlüğüne bir anket düzenliyip sadece üyelerin fikirlerini almaktır.

Rakip takım taraftarlarının foruma üye olmasına karşı değilim. Ama artık şu Hasan Doğan Türk Futbol Forumu 'na bir baksanız diyorum? Ne kadar saçma haberlerle dolu. Ben forumda, ''anasayfa'' butonuna basınca binlerce Beşiktaş haberi görüyorum ve şaşırıyorum. Burası G.Saray forumu. Diğer takım forumlarından farklı olmaya çalışıyorsunuz ama biraz da kendi üyelerinizin önerilerini dinleyin bence. Ben biliyorum ki, birçok renkdaşım da benimle aynı görüşteler.

Misal şu haber; https://www.gscimbom.com/forum/hasa..._quot_besiktas-i-kalpten-yasiyorum_quot_.html

Bu haberin, GSCimbom Forumu'nda olmasının amacını bana açıklayabilir misiniz? Bu haberin bir G.Saray forumunda işi yok. Ben kaç tane konu görüyorum, ''Haber1903'' kaynaklı. Artık şu saçma sapan konulara bir engelleme getirseniz? Tamam Hasan Doğan Forumu var ama demek ietdiğimi anlamışsınızdır muhtemelen. Transfer haberi vs. açılabilir tabi ki ama yukarıda belirttiğim konuların tonlarca örneği var. Bir Beşiktaş'lı geliyor; yok Serdar Adalı konuşma yaptı, yok Ersan, Haber1903'e konuştu, cart curt. Bu haberler bana artık sıkıcı geliyor. Eskiden bu kadar katı bakmıyordum ama günde tonlarca Bjk forumlarında dolaşan haberlerin de bu denli fazla açılmasına artık karşıyım. Umarım önerimi değerlendirirsiniz.

Aynen Atakan arkadasa katılıyorum kriterler gelmeli serbestce ucmamalılar

Kalsınlar ama mümkünse su haber1903'e bir yasak getirilsin. :eek:

Üst Alt