Rakip takım taraftarlarına üyelik yasaklanmalı mı? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rakip takım taraftarlarına üyelik yasaklanmalı mı?

Cevap: Rakip takım taraftarlarına üyelik yasaklanmalı mı?

Sadece kayıt sayfasında seçilebilecek olan ve daha sonra değiştirilemeyecek şekilde yapılabilen takım seçme olayını aktif edip, rakip takımın taraftarlarının bazı bölümlere girip tartışma yapmasını engelleyebiliriz bence :) böylesi daha mantıklı gibi... :)

Holiganlıktan uzak sadece futbolu seven ama başka renge gönül vermiş birinin forumumuzda yazıyor olmasını engellememek gerekir. Fenerli olan eşiniz, dostunuz, akrabanız, arkadaşınızdan kaçıyor musunuz? Saygı duyanlar foruma renk katıyor. Diğerleri anında ihraç ediliyor zaten.

Holiganlıktan uzak sadece futbolu seven ama başka renge gönül vermiş birinin forumumuzda yazıyor olmasını engellememek gerekir. Fenerli olan eşiniz, dostunuz, akrabanız, arkadaşınızdan kaçıyor musunuz? Saygı duyanlar foruma renk katıyor. Diğerleri anında ihraç ediliyor zaten.

Dogru valla.

rakip takım taraftarının buraya gelişindeki tek amac provakasyondur kimse masal anlatmasın burada yazan gördüğüm kadarıyla(çogunlukla maç topiklerine) bir tane fenerli var oda zaten biz bir ara 5 puan öndeyken fener geride iken hiç ugramıyordu Allah askına zaten zor bir dönemden geçiyoruz birde buraya gelip onlara cevap vermekle uğraşıyoruz madem çok meraklıklılar yazmaya gelsinler maç bitiminde maçla alakalı yorumlarını yazsınlar yeterli her topiğe salça olmaları insanları geriyor ve çok gereksiz buluyorum bizim onların objektifligine ihtiyacımız yokki , bilmiyorum antuda forzada böyle birşeye müsade ediyorlarmı ama bence çok gereksiz , adı üzerinde GS taraftar forumu normal bir Türk futbol forumu olsa anlarımda.. onlarıda anlıyorum kendilerine haksızlık yapıldıgını dusununce girip cevap verme ihtiyacı duyuyolar ama kendi forumları bize bu hakkı vermiyor , anında ihraç ediyorlar 0 tolerans gösteriyorlar.

Yasaklanmalı.Ya da içeri alınıp tag verilmeli;ben eziğim diye.

Demokratik olarak bakıldığında neden olmasın denilebilir . Ama bence yasaklanmalı. Bazı özel durumlar oluyor. Aramızda konuşmamız gereken konular oluyor. Açık seçik konuşuyoruz. Bunlar art niyetli insanlar olabilirler, belki de değillerdir. Bilemeyiz. Biz önlemimizi almalıyız.

Bizim düşüncelerimizi yada planlarımızı öğrenmelerinin hiç bir anlamı yok. Planlarımızı engelleyici yada etkisini azaltıcı faaliyetlerde bulunabilirler. Çünkü bu tarz düşünceleri bünyelerinde barındıran bazı yöneticileri bile var. Bizim şampiyonluğumuza gölge düşürmek için yalandan istifa eden adamlar var.

Verdiğim örnek belki ufak detay ama onlar bu ufak detaylara dikkat ediyorsa bizler de etmeliyiz.

Ya elbette, ben onu zihniyet anlamında örnek gösterdim yoksa tabiki adam Galatasaray profili ile üye olursa nereden bileceksin. Benim görüşüm belli bu konuda zaten yönetimle ters düşmemde görev bırakma da hep bundan oldu. Neyse hayırlısı artık karar yönetimin

Konunun bunla alakası yok.Bu engellenemez.Galatasaray profili ile üye olabilir.Bilemeyiz kim gerçek Galatasaraylı kim değil.

Zaten bu şekil oyun yapanları direk atıyoruz.Barındırmıyoruz.Konu Fenerbahçe profiliyle üye olmak.

Bence yasaklanmamalı.En azından diğer takım taraftarlarından farkımız olsun.Gayette güzel oluyor,rakip takım taraftarlarıyla tartışmak(sohbet etmek).

Üst Alt