Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun

O değil de, ne kadar yanlızmışım lan ben. Annemi, babamı, abimi bir de bir tane liseden çok yakın bir arkadaşımı aradım. Yine liseden dostluğum olan ve ayda 1-2 kere mesajlaştığım bir kıza nezaketen iyi bayramlar diye mesaj attım. O kadar. Bitti. Telefon rehberimde zaten 10 kişi filan var ailemi çıkarırsam. Onlarla da nerdeyse hiçbir bağım kalmadı.

Düşüncelere daldım yine. Yanlız ölüp gideceğim, kimsenin haberi olmayacak.

Son düzenleme:
Ne tuhaf.. Namazi kilinmadan bayramlasmak olmaz diye ogrettiler bize hep.. Gel gelelim bu sene corona yuzunden teravih, bayram namazi vs. unuttuk..

Dostlar, hayirli bayramlariniz olsun. Saglik, guzellik icinde gunleriniz gecsin. Bu Ramazan ayindan sonra bizleri kazananlardan eylesin.
Gönüller bir olsun derken ne kadar da çok şey anlatmış büyüklerimiz.

Bayramımız mübarek olsun

O değil de, ne kadar yanlızmışım lan ben. Annemi, babamı, abimi bir de bir tane liseden çok yakın bir arkadaşımı aradım. Yine liseden dostluğum olan ve ayda 1-2 kere mesajlaştığım bir kıza nezaketen iyi bayramlar diye mesaj attım. O kadar. Bitti. Telefon rehberimde zaten 10 kişi filan var ailemi çıkarırsam. Onlarla da nerdeyse hiçbir bağım kalmadı.

Düşüncelere daldım yine. Yanlız ölüp gideceğim, kimsenin haberi olmayacak.

Üzülme Onur. Yapmacık, samimiyetten uzak, iki yüzlü insanlardan oluşan bir çevren olacağına kaliteli bir yalnızlığın olsun daha iyi.

Telefonuma bir sürü saçma, yapmacık yılışık mesajlar geliyor. Hiçbirine cevap vermiyorum. Onca mesaj içinde bir tane düzgün “iyi bayramlar “Mahir” ile başlayan güzel mesaj geldi o da cevabını aldı.

Diyeceğim şudur ki bir sürü saçma mesaj geleceğine hiç gelmesin daha iyi.
Geçen bayram insanlara toplu mesaj da olsa mesaj atıp bayramlaşmak güzeldir yaziyordun

Mi Note 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt