rambo okan - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Rambo Okan'ı dinleyince üzüldüm ya bu sezon değil ama bizim şampiyon olamayacağımız bir sezon Fenerbahçe'nin şampiyon olmasini isterim nolacak dünyanın sonu değil ya biraz da onlar sevinsin

Rambo Okan'ı dinleyince üzüldüm ya bu sezon değil ama bizim şampiyon olamayacağımız bir sezon Fenerbahçe'nin şampiyon olmasini isterim nolacak dünyanın sonu değil ya biraz da onlar sevinsin

Bu seneye transfer sezonuna kadar ben de öyle düşünüyordum. Asla olmasınlar. Bu kibir bu kendini beğenmişlik olduğu sürece asla olmasınlar. Bunun değişmesi için de başta Ali Koç olmaz üzere, Emre, Volkan, Selçuk gibi adamların takımdan tamamen uzaklaşması gerekir. Daha sonra taraftarın da rehabilitasyon süreci olacak. O da en az üç dört sene eder. Düzgün bir yönetim ancak adam eder taraftarı. Taraftar dahil her yönüyle yeni bir takım olurlarsa işte o zaman belki Fenerbahçe şampiyon olsun deriz.

Rambonun demecini dinledim de klasik fenerliden pek farki yok ortalama bir fenerli de hep boyle bahaneler arkasina saklaniyor

Yani ya bu rambo deli degil ya da fenerlilerin iq seviyesi standart :asd:

Fener şampiyon olsun isteyecek kadar ne yaşadınız merak ediyorum.

Koç'un, Terim'e karşı yaptığı pislikler bile bunu istemenizi engellemeli !!!!!

O konuda haklısın ama çok değer verdiğin insanlar çevren Fenerbahçeli olursa farklı düşünebilirsin. Yukarıda da yazdım bu transfer sezonuna kadar ben de öyle düşünürdüm. Ama yapılanlar hatalardan ders çıkarmayan insanlar olması. İkiyüzlü adi şerefsiz olmak için hala ısrar etmeleri tüm sevdiklerime rağmen şampiyon olmayı hak etmediklerini gösteriyor. Sana özelden yazdığım olayı Fenerbahçeli yakınlarıma anlattığımda istisnasız herkes ne var bunda dedi. İnanamadim. Sen önce Fatih Terim egosuna bak dediler. Konunun egoyla alakası olmadığını ortama uygun düşmediğini anlamayacak kadar salak olmasını bir türlü anlatamadim!!!!!

Böyle rezillik olurmu ya bunuda mı saglık çalışanı diye maçı izletmişler hadi elinde bıçak olsa ne olacaktı hesabını kim verecekti

O konuda haklısın ama çok değer verdiğin insanlar çevren Fenerbahçeli olursa farklı düşünebilirsin. Yukarıda da yazdım bu transfer sezonuna kadar ben de öyle düşünürdüm. Ama yapılanlar hatalardan ders çıkarmayan insanlar olması. İkiyüzlü adi şerefsiz olmak için hala ısrar etmeleri tüm sevdiklerime rağmen şampiyon olmayı hak etmediklerini gösteriyor. Sana özelden yazdığım olayı Fenerbahçeli yakınlarıma anlattığımda istisnasız herkes ne var bunda dedi. İnanamadim. Sen önce Fatih Terim egosuna bak dediler. Konunun egoyla alakası olmadığını ortama uygun düşmediğini anlamayacak kadar salak olmasını bir türlü anlatamadim!!!!!
Terim o egoyu çamurda dağda bayırda yıllarca kendini parçalayarak haketti, soyismi Terim olduğu için değil.

images

iPhone 6S Plus cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt