rambo okan - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Evet. İşten vaktim olursa bulayım
çok önemli değil ya öyle diyosan öyledir. ben dün videoyu görmüştüm bakmadım detaylara bende. ama adam ts lu yani bu bir gerçek. ha bu siyasi işlerini etkilemeli mi tabiki hayır. ama ona göre de davranmalı. temsil ettiği makam ts camiası değil. ali koc un dediği gibi sen bordo mavi kravatla uğur dündarı ziyaret ediyosan bu dikkat çeker. böyle durumlarda ekstra hassasiyet göstermeli. ben zannetmiyorum ekrem in ilk günki güce sahip olduğunu. imamoglunun secilme sebebi kim gelirse gelsin ama değişsin mantığıydı. iktidara bir mesajdı. yoksa partisinin başarısı olarak falan görmüyorum. genel seçimlerde de aynısı olacak. gönül rahatlığıyla mansur a veririm diğerleri sırf malum partiye vermeme adına vereceğim. onlar da bunun farkında bu sebepten istenilmeyen kılıcdar ismi dolasıyor ortada. yıllar sonra sadece seçilen hatırlanacak, insanların bıkmasından kaynaklı kazandığı gerçeği hatırlanmayacak ve bunu da başarı olarak yıllarca anlatacaklar. 20 senelik saltanatı bitirdik diyecekler. sonuc itibariyle evet ama içerik olarak öyle olmayacak ve bunu gerçekten canı bu dönemlerde yananlar hatırlayacak.

Son düzenleme:
çok önemli değil ya öyle diyosan öyledir. ben dün videoyu görmüştüm bakmadım detaylara bende.
FSbIAHQWQAI1wBz.jpg

Üst Alt