GSC Haber - Rams ile Yapılan Sponsorluk Anlaşması KAP’a Bildirildi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Rams ile Yapılan Sponsorluk Anlaşması KAP’a Bildirildi

tl nin durumu düşünülünce rakamlar aslında çok kötü ama yapacak birşey yok ülke futbolunun geldigi durum ortada kötünün iyisine kabul deme noktasına geldik

Sıkıntı şu ki döviz yükseldiğinde yazılan kısıma göre sorun yaşayacağız çünkü enflasyon oranları hep düşük gösterilecek. Umarım sözleşmede bunun önüne geçecek maddeler vardır.

7.5 + 7.5 + 5 + 1 = 21 milyon
Primlerden 4 daha gelse 25 milyon
Sampiyon liginde gruplara kalip 3. Torbadan iceride disarida tokatlayacagimiz bir takim gelse minimum 6 milyon da oradan gelir. 30 civari katilim, yayin, basari siralama parasi vs vs Sadece UCL ve sponsorlardan 51 milyon Euro kazanabiliriz. Daha bunum kol, şort ve primleri dahil degil. Insallah dogru transferler yapariz da hem Avrupa'da hem de ligde ayni anda basarili oluruz.

7.5 + 7.5 + 5 + 1 = 21 milyon
Primlerden 4 daha gelse 25 milyon
Sampiyon liginde gruplara kalip 3. Torbadan iceride disarida tokatlayacagimiz bir takim gelse minimum 6 milyon da oradan gelir. 30 civari katilim, yayin, basari siralama parasi vs vs Sadece UCL ve sponsorlardan 51 milyon Euro kazanabiliriz. Daha bunum kol, şort ve primleri dahil degil. Insallah dogru transferler yapariz da hem Avrupa'da hem de ligde ayni anda basarili oluruz.
+Avrupa maçları için THY harici bir sponsor bulursak 3-4 milyon Euro da oradan girse enfes

Bu nesine bize kaç veriyor yav 20 site gezdim rezzanın gereksiz muhabbeti dışında veri yok.

Ayrıca bu denli bok gibi bir web sitesi niye var ya. Şöyle derli toplu bir kurumsal sitesi olamaz mı bir kulübün. Koca Galatasaray kulübüne bağlı bir yazılım şirketi yok mu. Nef'in siteleri muazzam dururken bizim kulüp niye aynı şirkete site yaptırmıyor.

tebrikler yönetime
her şey kontrol altına alınarak sözleşme yapılmış gibi, TL'nin değer kaybı, enflasyon vs...

Hayırlı uğurlu olsun.

Bu kadar yüksek rakamları asla beklemiyordum bir iki ay önce. Yönetim de kesinlikle bir tebriği hak ediyor.

Üst Alt