GSC Haber - Rams ile Yapılan Sponsorluk Anlaşması KAP’a Bildirildi - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Rams ile Yapılan Sponsorluk Anlaşması KAP’a Bildirildi

Forma ve stad sponsorluklari gayet makul rakamlarda. Forma sponsorlugu artislarinida TUIK+ENAG ortalamasina baglayabiliriz umarim. Yonetim gayet basarili is cikardi sponsorluk konusunda. Tebrik etmek lazim.

Sponsorluk anlaşmasında ENAG detayını KAP'tan kaldırmışız. Siyasi çekinceden sanırım.
Artış olan kısım çıkarılmış direk. Lakin artış olacağı da net sadece 2023-2024 sezonu alınacak ücret var. Sürekli gündem olunca p detayı düzeltme ile açıklamadan çıkarmışlar gibi ama ENAG ve TUİK'in ortalamasının alınması iyi akıl edilmiş.

Ne tüfesi üfesi ile ugrasiyorlar onu anlamadim? Yillik 7 milyon Eurodan anlas ödeme tarihi hangi günse o günkü kurdan 7 milyon euro degerinde tl öde.

M2011K2G cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bende her iki sozlesmede bu noktaya degindim. Rakamlar "bugun" icu super lafim yok ve bildigin buyuk is su ekonomik sartlarda ve ulke futbolunun su halinde. Ancak, 3 gun sonra kur 3'e katlarsa 7.5 olur sana 2.5 kimsede efe-tufe-kefe diye bakmaz o rakamlara, bakamaz. Baksa bile bu oranda olmaz. Umarim ek kosullari daha detayli yaparlar.

Üst Alt