Üye Görüşü - Rams Park'ta Berbat Müzik | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Rams Park'ta Berbat Müzik

ama yetti artık innit!!? müzikten sorumlu elemanları değiştirmemiz şüphesizce zaruri hale gelmiştir aksi takdirde 135 db ferdi tayfur işitmeye başlayacağımız günler yakındır. sanıyorum, ilk aşamada man united'ın playlistini örnek alarak müzikal aydınlanma yoluna girebiliriz...

lütfen ilgili konuma batı müziğinde yoğurulmuş, klasik rock ve freed from desire dışında bişeyler bilen disko funk kültürüne hakim bir elemant yerleştiriniz
#teşekkürler

Yapacak bir şey yok. Acıdan zevk alan arabesk ruhlu taraftarın çoğunluğu bu rezil şarkıları talep ediyor.

Ali cabbar ve zaniolo cikarken calan sarkida (ebru gündesin sanirim) ben utandim. Zaha ve zaniolo acaba iclerinden neler düsünüyorlardir diye sordum kendi kendime.

Arabeski ben de cok severek dinlerim ama stadyumda isi yok bu tarz müzigin.

Kesinlikle katılıyorum, mesela çal şunu Nelsson'a getir adamı gaza. Ya da takımda güney amerikalı kaynıyo çal o bölgelerden bi pepas. Taraftar da sever bunları.

Dönüşüm şart, arabesk kafadan çıkmak lazım.

Türklerden Bedük çalabilir. Yabancılardan da 2000 rock, eurodance falan fişman mesela Destination Calabria, This Fire vs vs.

ikardi çıkarken sibel tüzünden superstar çalabilirdi. NAÇİZANE tavsiyem. erovizyonda hakkı yenmiş sondan 3. fln olduydu parça ama bizim tezdimizde ikardi için yazılmış bir parçadır

ama yetti artık innit!!? müzikten sorumlu elemanları değiştirmemiz şüphesizce zaruri hale gelmiştir aksi takdirde 135 db ferdi tayfur işitmeye başlayacağımız günler yakındır. sanıyorum, ilk aşamada man united'ın playlistini örnek alarak müzikal aydınlanma yoluna girebiliriz...

lütfen ilgili konuma batı müziğinde yoğurulmuş, klasik rock ve freed from desire dışında bişeyler bilen disko funk kültürüne hakim bir elemant yerleştiriniz
#teşekkürler

Bize ne carliyon yaf.. Suat Atesdagli'ya yaz :)

Not: Katiliyorum

Üst Alt