Üye Görüşü - Rams Park'ta Berbat Müzik - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Rams Park'ta Berbat Müzik

Suat beyin ortamı coşturmak yerine, anlık ruh haline göre parça seçimi yaptığı doğrudur.

Hareketli bir parçayla tribünler coştuktan sonra İbrahim Erkal - Sevme ile devam etmesi ruhsal sıkıntılara yol açmaktadır.

Valla her maç statlarında Oasis çalan City'e ve Kasabian çalan Leicester'a özenmemek elde değil. Futbolun ruhuna uymayan bayık bayık arabesk ``şeyler`` , saçma sapan aşk şarkıları vs gına getirdi artık. Zaha'nın çıkışında baya baya utandım ben çalan şeyden dolayı.

Gerçekten olacak iş değil. Ali cabbar'la süper star oyuncu sahneye çıkarıyorsun. Şampiyonlar Ligi'nde gol attıktan sonra da çalar bunlar.

nasıl ki 7 düvelde şampiyon olununca "we are the champions" çalar, bu tip herkese hitap eden master degree şarkılardan devam.

futbolcuya özel şarkı saçmalığına son. wwe-smackdown mu burası :/

++++ ilaveten
hoparlörler bok gibi yaw. şampiyonluk gününde kenan doğulu çıkmış. yer değiştirene kadar anlamadım hangi şarkı çalıyor sahnede kim var. adam 3 şarkı söyledi sonuncuda kim olduğunu çözdüm.

deplasman tribünündeydim.

pistons (bad-boys) nba'de mesela "final countdown" ile giriyordu. böyle bir şey yapılabilir. boş zamanlarında hobi olarak gasp yapıp, adam bıçaklayan arabesk hanzullahların bile motive olabileceği bir şarkı imo.

classic gol müziğimiz zaten yine evrensel bir eser olan "i'll survive".

diğer saçmalıklara gerek yok. aşkın olayım'a da gerek yok.

Üst Alt