Rap - Hip Hop - Sayfa 42 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rap - Hip Hop

Dinlemedikleri ve izlemedikleri şeyler için övünen insanları hiç anlamam. Twitter'da da görüyorum sürekli. Adam yazmış, 'Game Of Thrones izlemeyen üç kişiden biriyim.' İyi de bize ne? Ben de izlemedim ama belirtme ihtiyacı hissetmiyorum. İzlemedim çünkü fantastik şeyler ilgimi çekmiyor ama bu kadar büyük bir izleyici kitlesi de varsa saygı duymak gerekir.

Dinlemedikleri ve izlemedikleri şeyler için övünen insanları hiç anlamam. Twitter'da da görüyorum sürekli. Adam yazmış, 'Game Of Thrones izlemeyen üç kişiden biriyim.' İyi de bize ne? Ben de izlemedim ama belirtme ihtiyacı hissetmiyorum. İzlemedim çünkü fantastik şeyler ilgimi çekmiyor ama bu kadar büyük bir izleyici kitlesi de varsa saygı duymak gerekir.
beni de sarmıyor niyeyse

fag dı sisdım felsefesini baz aldık ve hayatın gerçeklerini çözdük, işte bu şarkımda da biraz küfür ederek onları size sunacağım diyerek ünlenip, fakdıkları sisdım'ın bütün nimetlerinden yararlanan, fanlarına göre görece zeki insanların günlük homurdanmalarını auto tone ve benzer yazılımlar sayesinde müzik diye yutturdukları şeye deniyor sanırım bu.

Kimsenin müzik yeteneğine puan veremem ama bildiğim bir şey var ; 5 yıllığına elektrikleri kessek 1 tane rapçi kalmaz ortamda. :asd: Hızlı konuşmayı ve sarkastik yazmayı bilen herkesin yapabileceği şeye müzik denmesi ise garip.

Bu diss de Trump başganımızdan tüm auto-tone severlere gelsin.

Üst Alt