Rap - Hip Hop - Sayfa 43 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rap - Hip Hop

Ezhel'i Ais olduğu dönemlerden beri bilirim. Rasta saçları ve tarzıyla piyasada dikkat çeken biriydi. Ancak kabul edelim ki şarkıları Trap tarzına kayınca ve Auto Tune kullanmaya başlayınca herkes tarafından dinlenir hale geldi. İnsanlar da bu tarzı sevdi kanımca. Rapçiler de taş mı yesin şimdi? Onlar da mecburen pastadaki paytan almak istediler. Çoğu eski rapçi bu tarza yöneldi.

Her türlü müziği dinlemeye saygı duymaya çalışıyorum ama şu rap müziği bi sevemiyorum

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
herkes dinlenmez zaten birde son zamanlar çıkan bütün ral artistleri leş...Kendrick Lemar ve Game hariç.....sadece dinlenecek klasiklerden benim beraber büyüdüğüm 2Pac, Biggie Smals, Snoop Dogg, Dre, NWA gibileri dinlenir...gerisi fasa fiso...

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

sago - ceza = idol
ender= rapçi (eksik etek gibi üstatça hazırlanmış bir dissi mevcut ergen dönemlerinde)
ezhel= autotune rapçisi (salam sosisçi) - aisken daha iyiymiş söylentilerini duydum.
ben fero= bunun ne yaptığını bilmiyorum demet akalın şarkısının klibine baktıydım rap değil o.

sana-puanim-9-kankam_1025741_m.jpg

Vay arkadaş zamanında bende rap dinlerdim, gerçi şimdi de ara sıra bir göz atıyorum ama yeni rapçilerin stilleri çok değişik. Zamanında sagopakajmerrap.org admşnliği yapmışlığımız var :asd: :asd::asd:
Ama şunu anladım yaş değiştikçe hislerde değişiyor

Üst Alt