Rap - Hip Hop - Sayfa 48 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rap - Hip Hop

Ceza hariç Killa Hakan & & Ezhel & Ben Fero - Fight Kulüp parçasını aynen böyle yazmışlar

arog kaleci ile ilgili görsel sonucu

Ceza bu işin Sergio Ramos’u ama yanına Şener’i, Sadık’ı, Hasan Ali’yi alıp kendi ortalamasını düşürüyor. Kendisine kötülük yapıyor.

Aslında Ceza'yı severim rap konusunda Sago hiç bir zaman hitap etmedi bana. Zaten önce dinci takılıyordu, sümeyyelerin, cematçilerin rapçisiydi :D
Arabesk rap yapanların da hepsinden nefret ederim.
yanlış bilgi ahbab bu
sagopa 2007 2008 den sonra daha çok döndü gibi ilk çıktığında böyle değildi sen zamanları karıştırıyorsun
hatta buraya atsam ceza alacağım şarkıları var
bir de cezanın top şarkılarında herifin parmağı var yani sana hitap etmiş aslında ;D

yanlış bilgi ahbab bu
sagopa 2007 2008 den sonra daha çok döndü gibi ilk çıktığında böyle değildi sen zamanları karıştırıyorsun
hatta buraya atsam ceza alacağım şarkıları var
bir de cezanın top şarkılarında herifin parmağı var yani sana hitap etmiş aslında ;D
Ahbab zaten ilk çıkışı değil baya bir ara dinci takılıyordu, cematçilerin rapçisiydi. Yanlış hatırlamıyorsam cübbelinin cematine de girmişti. Bu din konusunda inanmadığı açıklaması da geçen seneydi heralde baya bir olay dönmüştü. Cemaatçi tipler üzgündü :D

Ceza ile Sagopa arkadaştı sonuçta etkisi olabilir. Beraber yaptığı şarkılar dahil içinde Sagopa'nın imzası olan hiç bir Ceza şarkısı listemde değildir. Benim Sago nefretim baya eski. Küçüklükten beri dinci,cemaatçi gruplardan haz etmem onların sevdikleri şeylerden nefret ederim. Aslında biraz da idolojik :D

Ahbab zaten ilk çıkışı değil baya bir ara dinci takılıyordu, cematçilerin rapçisiydi. Yanlış hatırlamıyorsam cübbelinin cematine de girmişti. Bu din konusunda inanmadığı açıklaması da geçen seneydi heralde baya bir olay dönmüştü. Cemaatçi tipler üzgündü :D

Ceza ile Sagopa arkadaştı sonuçta etkisi olabilir. Beraber yaptığı şarkılar dahil içinde Sagopa'nın imzası olan hiç bir Ceza şarkısı listemde değildir. Benim Sago nefretim baya eski. Küçüklükten beri dinci,cemaatçi gruplardan haz etmem onların sevdikleri şeylerden nefret ederim. Aslında biraz da idolojik :D
önceleri yazdın diye dedim zaten o dediğin kitle 2007 2008 den önce falan adamını adını bile bilmez belki ama sonra herif tuhaflaşmaya başladı cemaatçiydi şimdi ateist olmuş galiba :D

listene 1 göz at ahbab şimdi o zaman :D
medcezir, panaromaharem, holokost, rapstar, ceza sahası, fatalryhme, kalbim reosta, savaş çocukları, buz dağları, rudeboy bad boy, ben ağlamazken, komedyenler iş başında, tek 1 ihtimal var, sokak sanatı vs. herif adamın prodüktörlüğünü ve alt yapı çalışmalarını yapmış zamanında

Üst Alt