GSC Scout - # Ravil Tagir - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
bu çocucu ismi egzantrik diye şişirdiler bence izmirde canlı altınordu macı izledım

yanı dikkat çekici hicbir özelligini göremedım boyu kısa oldugu icin zaten havadan zayıf

ayakları desen cok iyi degil bence

geçenki zar zor yendigimiz kötü rakipli maç mı :D
aynen
bu çocucu ismi egzantrik diye şişirdiler bence izmirde canlı altınordu macı izledım

yanı dikkat çekici hicbir özelligini göremedım boyu kısa oldugu icin zaten havadan zayıf

ayakları desen cok iyi degil bence

yukarda da yazdım marcaoya alıştık diye belki öyle geliyor
yaşı 17 ondan bu kadar piyasa yaptı bence

dedikleri kadar potansiyelli mi belli oluyo mu yani cocuk
Geçen sene ligin başlarında bi maç çok iyi bi maç çok kötü oynuyordu büyük hatalar falan yapıyordu sonradan toparladı bence en önemli artısı korkak oynamıyor ilk müdahalelerde bayağı iyi ve dikine oynamaktan çekinmiyor ama oyun içi konsantre ve süreklilik konusunda bazen sıkıntısı var dalıp gidebiliyor daha genç olduğu için kondisyonunu, enerjisini doğru kullanamamasına bağlıyorum bunu da. Geçen hafta izleyemedim bugün Bursa ile maçları var bakacağım ben de merak ediyorum gelişimini

Başakşehir, Galatasaray ve Fenerbahçe'nin de istediği 17 yaşındaki Altınordu oyuncusu Ravil Tagir'i kadrosuna katmak üzere.

Üst Alt