Real Madrid'den, Mohamed Salah İçin 200 Milyon Euro! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Real Madrid'den, Mohamed Salah İçin 200 Milyon Euro!

Arkadaşlar Mustafa kardeşimiz alkol bağımlısı, içip içip her gün adam dövüyor, foruma girip sayıp sövüyor. Kendisine destek olup 100 like verelim pls, zamanında bu forumda "baros" mesajı 150 like almışken buna 100 vermek zor olmayacaktır.

Ayrıca 100 sayısı görülsün sonra gerekirse geri alabilirsiniz beğeniyi.

İftira atmadan yalan söylemeden oynayalım oyunumuzu! Arkadaşlar ona göre kararını verecektir.

Arkadaşlar Mustafa kardeşimiz alkol bağımlısı, içip içip her gün adam dövüyor, foruma girip sayıp sövüyor. Kendisine destek olup 100 like verelim pls, zamanında bu forumda "baros" mesajı 150 like almışken buna 100 vermek zor olmayacaktır.

Ayrıca 100 sayısı görülsün sonra gerekirse geri alabilirsiniz beğeniyi.

İftira atmadan yalan söylemeden oynayalım oyunumuzu! Arkadaşlar ona göre kararını verecektir.
Arkadaşlar gördüğünüz gibi bir de inkara sebep oluyor bu.

Mesela dövüyor dçvmedim diyor, sövüyor sövmedim diyor.

Ne kadar kötü durumda olduğunu daha fazla anlatmama gerek yok zaten, lütfen beğenileri esirgemeyiniz.

De Gea
Carvajal - Ramos - Varane - Marcelo
Kroos - Casemiro - Kovacic
RW - Ronaldo - LW

Bence De Gea - Alisson - Oblak - Kepa gibi bir kaleci kesin alinacak.

Isco, Bale, Modric satilir. Iki tane bomba transfer yapilir.

Benim aklimda Mo Salah ve Neymar var ama Hazard, Dybala falan da olabilir.

Orta sahaya Sergej Milinkovic-Savic cok yakisir.

real bale kazıgından sonra böyle bir riske girmez bence bale salahtan cok daha iyi ve istikrarlıydı salah ise 1 senelik bahar çiçegi şimdilik

Üst Alt