Recep İvedik 5 (16 Şubat 2017) | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Recep İvedik 5 (16 Şubat 2017)

0lAX1Z.jpg

Recep İvedik 5 - Fragman (Official - HD) - YouTube

Şahan Gökbakar'ın yeni filmi Recep İvedik 5, 16 Şubat'ta tüm sinemalarda...

VİZYON TARİHİ: 16 ŞUBAT 2017

Son düzenleme:
Son düzenleme:
Kimse alinmasin ama gercekten artik biktim su aptaligi kutlayan veya sansasyonel haline getiren filmlerden. Bunu izleyen insan benim gozumde Jay and Silent Bob izleyen bongheadslerden farki yoktur.
Gidin biraz sanatsal biseyler izleyin, kendinizi gelistirin böyle aptal aptal seyler opiumdur tehlikelidir.

Kimse alinmasin ama gercekten artik biktim su aptaligi kutlayan veya sansasyonel haline getiren filmlerden. Bunu izleyen insan benim gozumde Jay and Silent Bob izleyen bongheadslerden farki yoktur.
Gidin biraz sanatsal biseyler izleyin, kendinizi gelistirin böyle aptal aptal seyler opiumdur tehlikelidir.

jay and silent bob izlemenin nesi var
clerks mallrats ve chasing amy seven biri jay and silent bob izleyebilir ayriyetten de j + bob strike back komik 1 filimdir. recep ivedik 2 de komik bir filimdir

jay and silent bob izlemenin nesi var
clerks mallrats ve chasing amy seven biri jay and silent bob izleyebilir ayriyetten de j + bob strike back komik 1 filimdir. recep ivedik 2 de komik bir filimdir
O da senin tercihin. Jay and Silent Bobu ve Recep Ivedik 1-2 ikiyi bende izledim, ama yasim henuz kacti o zaman, simdi izle dersen gidip kendimi vururum daha iyi derim, komikde bulmuyorum bu tür filmleri ayrica bana bir katkisida yok, hic bir konuda bilgi sahibide olmuyorum bu filmleri izledikden sonra.. anlatabiliyorsam.
Ha yine sen seviyorsan git izle, ama benim gözümde sadece kafani uyusturur bunu gerek duyuyorsan git izle canim.

Üst Alt