Recep İvedik 5 (16 Şubat 2017) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Recep İvedik 5 (16 Şubat 2017)

O da senin tercihin. Jay and Silent Bobu ve Recep Ivedik 1-2 ikiyi bende izledim, ama yasim henuz kacti o zaman, simdi izle dersen gidip kendimi vururum daha iyi derim, komikde bulmuyorum bu tür filmleri ayrica bana bir katkisida yok, hic bir konuda bilgi sahibide olmuyorum bu filmleri izledikden sonra.. anlatabiliyorsam.
Ha yine sen seviyorsan git izle, ama benim gözümde sadece kafani uyusturur bunu gerek duyuyorsan git izle canim.

senin haz aldigin eserler nedir

senin haz aldigin eserler nedir
Sitcom veya aptaligi sansasyonal haline getiren filmler degildir en azindan. Michael Bay türlü amerikan action filmleride degildir. Mesela en cok sevdigim filmler American Psyco ve hatta Taxi Driveri cok severim. Yani biraz kafani yoracak filmler, merak acan yeni bilgi veren filmler. Ayni anda sanatin güzeligi bu degil midir ?

EDIT: Illah Türk filmi olacaksa Winter Sleep ve Babam ve oglum cok güzel filmlerdi bence, insanin basitce gülüp gectigi filmlerden degil ama filmin derin bir sekilde duygulandirdigi filmlerdir.

Son düzenleme:
Sitcom veya aptaligi sansasyonal haline getiren filmler degildir en azindan. Michael Bay türlü amerikan action filmleride degildir. Mesela en cok sevdigim filmler American Psyco ve hatta Taxi Driveri cok severim. Yani biraz kafani yoracak filmler, merak acan yeni bilgi veren filmler. Ayni anda sanatin güzeligi bu degil midir ?

EDIT: Illah Türk filmi olacaksa Winter Sleep ve Babam ve oglum cok güzel filmlerdi bence, insanin basitce gülüp gectigi filmlerden degil ama filmin derin bir sekilde duygulandirdigi filmlerdir.

futbol musabakalari izliyon dimi
Galatasaray ve Arsenal maclarini izledigini varsayarsak haftada 4 saatlik bir izleyis soz konusu. bu tarz filmlerden yilda tas catlasa 2 tane izledigini varsayarsak o halde spor musabakalari izlemene daha fazla hayiflanman gerekmezmi rahmi kardes
hea, filmden bahsedeceksek de jay and silent bob en sevdigim filmlerden biri degil (ikisinin de oldugu clerks oyle ama), winter sleep cok iyi film ama bir zamanlar anatoliayi tercih ederim, son 10 senede izledigim en iyi flimlerden
jay and silent bobu kevin smith dostu oldugumdan izledim, recebi de tvde hasbelkader izledim. komik olduklarini ve guldugumu inkar etmem poz kesmek olacagindan boyle bisey yapamam. ne de guldugum icin iyi filmleri appreciate etmedigim soylenemez

futbol musabakalari izliyon dimi
Galatasaray ve Arsenal maclarini izledigini varsayarsak haftada 4 saatlik bir izleyis soz konusu. bu tarz filmlerden yilda tas catlasa 2 tane izledigini varsayarsak o halde spor musabakalari izlemene daha fazla hayiflanman gerekmezmi rahmi kardes
hea, filmden bahsedeceksek de jay and silent bob en sevdigim filmlerden biri degil (ikisinin de oldugu clerks oyle ama), winter sleep cok iyi film ama bir zamanlar anatoliayi tercih ederim, son 10 senede izledigim en iyi flimlerden
jay and silent bobu kevin smith dostu oldugumdan izledim, recebi de tvde hasbelkader izledim. komik olduklarini ve guldugumu inkar etmem poz kesmek olacagindan boyle bisey yapamam. ne de guldugum icin iyi filmleri appreciate etmedigim soylenemez
Ama Ismailcigim simdi futbol konusursak eger, futbolu ya poponla izlersin ya da beyininle izlersin ya. Ben beynimle izliyorum (ya da en azindan bence beyinimle izliyorum). Simdi futbol benim icin bir hobbidir, ve mumkun olursa eger bir gun bir sekilde futbolun icinde olmak isterim, neyse bu konulara fazla girmeyelim. Beyinle izlemek derken iste yine bir kendine gelistirme soz konusu, yoksa futbol sadece futbol degil, futbol taktik ve strategininde anlamina gelir, o inceleri gormek anlamina gelir, gercek analiz yapmak anlamina gelir. Ayrica sadece Arsenal ve Galatasarayin maclarini izlemiyorum, olursa zamanim gidip Fiorentina - Juventus macinida izlerim. Anlatabiliyormuyum bilmiyorum ama oyle iste.:D

Simdi gelirsek senin dedigine gelirsek eger bana kalsa sadece bu tarz filmler degil ama reality shows dedigimde bunun icinde gecerli. Ha sen sever olabilirsin boyle tarz filmleri amena gider izlersin, ama benim tadima gore filmler degil bunu bellirtmek istiyorum. Ha belki cok sIkIci bir insanim bu belki dogrudur ama yine demek istedigim ben kendimi yoran filmleri severim, merak ettiren filmleri severim bence bu sagliklidir bu yandan, Recep Ivedik bana hic bir katki vermiyor neden gidip izleyeyim mesela. Kisacasi kendimi gelistirme cabasindayim belki senin gozunde hatali bir sekilde bunu yapiyor olabilirim elestirede bulanabilirsin.

Kimseye karismak gibi bisey oldugusa eger yazdiklarim ozur dilerim, gorusumu bellirtmek istedim ve dedigim gibi benim gorusumde bu tarz filmler sadece insana opium etkisi verir. Ayrica ben dogruyum siz yanlisiniz demekde istemiyorum, bende elbette dogru olmayabilirim.:)

Son düzenleme:
Vallaha açıkçası ben de isterim gişede NBC, Haneke filmlerinin zirve yapmasını ama mukadderat. :) Recep İvedik serisinin en sağlam olanı üçüncü filmdi. Son filmini izlemedim çünkü gına geldi aynı tiplemeden. Celal ile Ceren nispeten daha iyi bir filmdi. Farklıydı, daha değişik karakterler ve konusu vardı. Tabi gişede istediğini elde edemeyince, hazır tutmuşu var hesabı farklı şeylere imza atmaya lüzum bulmadı Şahan.

Ne marjinal adamlarsınız lan. Gidin gülün olum zorla değil ya beğenmiyorsan gitme :D
Geçireceğin 2 saatlik şey.
Gına gelmedi değil I've dick tiplemesinden ama para kazandırıyo adama yapmasın mı yani.TR komedisi Cem Yılmaz'la bu adam arasında dönüyo zaten. Öteki de yakında stand-up yapar bi tane.

Bu filmin konusunun acilmasi bile abes. Gise rekorlari kirmasi da Turk halkinin genelini cok iyi yansittigindan. Bravo Sahan.

Milletce alkisliyoruz. :005:

0lAX1Z.jpg

Recep İvedik 5 - Fragman (Official - HD) - YouTube

Şahan Gökbakar'ın yeni filmi Recep İvedik 5, 16 Şubat'ta tüm sinemalarda...

VİZYON TARİHİ: 16 ŞUBAT 2017

Bu filmin konusunun acilmasi bile abes. Gise rekorlari kirmasi da Turk halkinin genelini cok iyi yansittigindan. Bravo Sahan.

Milletce alkisliyoruz. :005:

renktas bilgilendirmede bulunmus abes demeye gerek yok....

Üst Alt