Recep İvedik 5 (16 Şubat 2017) - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Recep İvedik 5 (16 Şubat 2017)

Fragmanda bence iyi yerleri hic göstermemisler ben izledim gayet begendim. Zevk meselesi begenmeyen izlemesin kardesim türk dizileri filmleri hic sevmem ama bu adam güldürmeyi beceriyor bence

Gesendet von meinem XT1580 mit Tapatalk

Acikca söylemek gerekirse, bu Recep Ivedik filimlerini izlesem, cok komik bulmazdim. 1-2-3 iyi idi, 4´de bitsek, de gitsek diye bekledim. Ama bu son filimde, harbiden gülmekten yarildim. Hatta su "yeni sporcularin" kayit sahnesinde, 16 yasindaki arkadasi konusturduklarinda kalp krizi geciriyordum nerdeyse...

Tek eksik buldugum nokta, basarili buldugum yardimci karakterleri (kamyoncu tayfasi) cok az sahneye sokmasaydi. Olay cok fazla Recep eksaninda gecti, gerekmiyordu bence bu filim acisindan. Kolpacino tarzi, sahneyi biraz daha paylasabilirdi.

Bu ama bana göre bir zevk meselesi. Su kamyoncu, mamyoncu esprilerini sevmeyen, bu filmi begenmez. Ama hastasi olan biri icin, cok manyak izlenim olur. Biz arkadaslar ile parcalandik filmde.
Aynen kamyoncular, olimpiyat sahneleri falan baya iyiydi. Fragmandan sonra düsük beklentiyle gittim ama son filme göre cok cok daha iyiydi

Gesendet von meinem XT1580 mit Tapatalk

John Wick 2 dün izledim efsane olmuş kurgular süper Recep ivedik eğlenilir yani ikisine de ayrı ayrı git
Ilk filmde bazı sahneler çok karanlıktı neredeyse hiç birşey görülmüyordu bilmem sizde de öyle miydi yoksa sadece bizim burdaki sinemada mı öyle geldi bana.

Bu sefer de çok dövüş sahnesi var mıydı karanlıkta?

benzer tiplemeler uykusuzda,penguende..vs yapılsa qomiq; gülenler kültürlü, espri zevki fevkalade insanlar.
recep ivedik yapınca insan hayvanı; gülenler çomaaaaaaaaaaaaaaaar.

Bizimkiler dün izlemeye gitmis sinemaya. Annem ve kücük kardesime göre en iyi Recep Ivedik filmi buymus. En cok buna güldük diyorlar.

Üst Alt