Recep İvedik 7 | Disney+ - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cem Yılmaz'a göre daha kaba ve basit espri anlayışı olduğu için 1inci bölümden sonra düzenli kalite kaybederek düştü

resme göre muhtemelen, bi köylü, köylüye kuru fasülye pisirtirecektir ve motor yagisiyla muhtemelen herkes migdesinden sorun yasayacaktir, ineklerle konusup tavuklarin yumurtalarini calacaktir, arada kedileri avuclayip minnos diyecektir, camur görüp belki bi camur banyosu yapacaktir, wc bulamayip belki bi ormanda büyük tuvaletini yapacaktir, sonundada bi orman yangini cikip söndürüp köylünün agasi olma teklifini ileteceklerdir ve bu o teklifi kabul etmeyip recep ivedik 8i cekecektir.

lan ben ne yasadim simdi. 😂😅

tr'nin sinema rekoru filmi dijital platformda, sinema sektörü harbi bitti.
Ben lisedeyken Turkcell'de daha sonra bir ara Vodafone'da da oldu sanırım öğrencilere salı- perşembe bir bilet alana bir bilet bedava gibi kampanyalar vardı bilet 8 Tl gibi bir şeydi şimdi olmuş 80-100 Tl gibi bir şey tabi biter arkadaş. Disney'e falan yıllık 300 TL veriyorsun 3 film parası.

Survivor-eurasia gençlik oyunlari- Afrika hikayesi şunların peşine ciddi ciddi köye dönme senaryosu çekmiş.. Yanındaki Nurullahla müthiş bir uyum yakalamışken gitgide daha boktan filmlere imza atması da ilginç.

Üst Alt