Recep İvedik 7 | Disney+ - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Fji0FKfWIAEkiz0
Offff siyasi göndermeye bak🤣🤣🤣

adam artik hic özenmez umrunda degil kim izledi kim izlemedi, kacak izleyiciymis falan, anlasma geregi disney alacagi ücreti trink ödedi zaten. recep icin tam win win, hem kalitesiz hemde kayipsiz.

ersan kuneri bu recepin yaninda god
Candas tolganın programına katılmış orda ersan in kendine hitab etmediğini beğenmediğini söylemiş. Fazla iddialı cümleler bunlar recoyu göreceğiz.

Kayhan içinde içine sinmedigi bir şey olduğunu söylemiş. Yazarken bile sinmemisti diyor ona göre bütçe ayırdık diye de eklemiş.

Sanırsın diğer filmlerinin bütçesi 500m avro.

Fp açısından bu tarz filmlerde en çok ekmeğini yiyen adam Şahan herhalde.

Celal ile ceren güzeldi hakkını yemeyeyim gene de. Tüm sahan filmlerinde en iyisi odur.

GscimbomMobile

Dün akşam izledim.
Fena değildi, göndermeler de aşırıya kaçmadı.
Fazla küfür de yoktu bir tek o nah işareti vardı.
Bence izlenir.

Gelmeyecek de zaten. Disneyplus TV uygulamasi yerel oluyor maalesef. Web'den gorebilirsin lokasyon guncelletirsen (ben oyle yapmisitm) tv'deki uygulama bir turlu olmuyor (samsung tv).
hay diline saglik yahu :) iki gundur acaba bende mi bir sorun var diyordum tv guncelleme mi yapmiyor diyordum , demekki sorun bizim yurt disinda olmamizmis :)

hay diline saglik yahu :) iki gundur acaba bende mi bir sorun var diyordum tv guncelleme mi yapmiyor diyordum , demekki sorun bizim yurt disinda olmamizmis :)

Aynen. Disney ile ben baya ugrastim yardimci oldular sag olsunlar. Ingiltere'den bir calisan tekniker ile baktik.. Web'de sorun cozuluyor ama TV'de ne yapsalarda olmadi. Samsung App kendi kendini ya resetliyor ya da IP bazli calistigi icin ne yapsanda cozulmuyor. Belki TV'ye VPN yuklersen ve TR'ye yonlendirirsen sorun cozulebilir ben denemedim acikcasi. Airplay ile web'den cozuyorum gerektiginde.

Üst Alt