Refik Arkan: “Kaka’yı pazartesi getiririz” - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Refik Arkan: “Kaka’yı pazartesi getiririz”

Cevap: Refik Arkan: “Kaka’yı pazartesi getiriririz”

Isa'nın aletleri diye okudum lan ilk.

Neyse Isa ilk defa ise yarasın, adamın asırı dindar oldugu biliniyordu zaten, aldıgı paranın büyük kısmını kiliseye bagıslıyormus.

Nedeni de Brazilya'da oynarken havuzda basını vurup ölümden dönmüs, futbol oynayamaz demisler. Ertesi sene milana transfer olmus.

Ertem Sener modundan cıkayım, Kaka bize gelmez inanmıyorum bu habere.

Kakayıdamı istemeyen varmış.Zaten alamayızda alırsak tüm dünya bizi konuşur heralde.Kaka daha 30 yaşında yaşlıda değil.Gelse inanılmaz olur.

gelirse baskan cilek sozunu tutmus olur hatta ustune gecmis olur.

Kaka'ya her turlu fitim, gelirse cok iyi olur

Cok iyi futbolcu cok iyi takimoyuncusu.

her turlu kullana bilirsin.sag sol arka on hatta top toplayici olarak bile kullanirsin.

zamani gelir kaleye bile gece bilir ;)

Sistemi bozmaya karşıyım. Ama sistemi bozacak adam Kakaysa yemişim sistemini kimin umrunda.

Allah'ım bu iş ciddi galiba.:) Gelirse muhtemelen Beşiktaş derbisine Kaka'lı olarak çıkarız:)

bende istemiyorum renktaş..düzeni bozucak 4-4-2 yerine 4-2-3-1 felan oynucaz heralde.ne gerek var sistemi bozmaya demi.

gerçi fatih hoca napcanı biliyodur ama

Kaka gibi adam sağ açık sol açık foorvet arkası forvet yanı forvet gibi 4389234 mevkide :) oynar o yüzden sistem bozulmaz sağ veya sol açıkta kendisini görürürüz şampiyonlar liginde deplasman maçlarında da tek forvetin arkasında oynar.

Üst Alt