Refik Arkan: “Kaka’yı pazartesi getiririz” - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Refik Arkan: “Kaka’yı pazartesi getiririz”

Cevap: Refik Arkan: “Kaka’yı pazartesi getiririz”

kaka gelirse

burak - umut

amrabat - kaka - hamit

melo selcuk

ujfa - semih - eboue

muslera​

pazartesi salı çarşamba yeter ki gelsin bir iki gün bekleriz sorun değil

ne kakasi ya. bu oyuncuyu kiralik alamayiz. real vermez. hem biz 9 milyonun sadece yarisini onermisiz kiralik formulde.

Gelirse taraftar çıldırır. Kaka hepimizi çıldırtır :) Spor medyası Kaka'lı başlıklarda çığır açar :)

kakayı istemiyorum

biz hücum prese dayalı takım oyunu oynuyoruz

çift forvete artık alışmışız

şimdi tek forvete düşüp kakayı eklersek pres azalır

sistem dağılır

Eğer kiralık değilde satılık olarak alınacak olsaydı istemezdim. Çünkü olası bir basarısızlıkta bu maddi külfetin altından kalkamayabilirdik(BJK/O7 örneği). Fakat kiralık olması iyi olur çünkü olası bir basarıda kulüp, taraftar gelirleri dahil her acıdan kar eder. Ayrıca Refik Arkan'ın bu tarz acıklamalarla yönetimi ateşe attığını düşünüyorum. Bu transfer gerçekleşmezse artan beklentilerden dolayı yönetimin işi zor olacak.

Eğer kiralık değilde satılık olarak alınacak olsaydı istemezdim. Çünkü olası bir basarısızlıkta bu maddi külfetin altından kalkamayabilirdik(BJK/O7 örneği). Fakat kiralık olması iyi olur çünkü olası bir basarıda kulüp, taraftar gelirleri dahil her acıdan kar eder. Ayrıca Refik Arkan'ın bu tarz acıklamalarla yönetimi ateşe attığını düşünüyorum. Bu transfer gerçekleşmezse artan beklentilerden dolayı yönetimin işi zor olacak.

Kaka Leite icin Q7'den ornek vermek ne tur bir mantık ogrenebilir miyim ?

BJK/O7 örneği).

140520121020000441474_2.jpg

Kaka Leite icin Q7'den ornek vermek ne tur bir mantık ogrenebilir miyim ?

Söylemek istediğim şu;

Besiktas, gelen basarısız sonucların ardından nasıl Q7'yi elinden cıkarmaya calısıyorsa belki biz de Kaka'yı satın aldığımızda aynı durumlarla karsılasıp küçülmeye gidersek(Allah göstermesin)Kaka'yı aynı yöntemlerle elimizden cıkarmaya çalışabiliriz.

Söylemek istediğim şu;

Besiktas, gelen basarısız sonucların ardından nasıl Q7'yi elinden cıkarmaya calısıyorsa belki biz de Kaka'yı satın aldığımızda aynı durumlarla karsılasıp küçülmeye gidersek(Allah göstermesin)Kaka'yı aynı yöntemlerle elimizden cıkarmaya çalışabiliriz.

Her kulübün belli dönemlerde küçülme hakkı vardır,bu da çok doğaldır

Biz küçülmeyi 10 yıldır yaşıyorduk

Geçen yıl bu küçülmeye son verdik.Artık büyüyoruz ve önümüzdeki 10 yıl süreçtede bu durum devam edecektir

Şuan malum çevrelerin tüm çırpınışları bunu önlemek içindir

İÇiniz,içimiz rahat olsun

Gitmek isteyenin,büyümek isteyenin önünde istee dağ duramaz

Üst Alt