Rekoru Kırdık | Resmileşti - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rekoru Kırdık | Resmileşti

Cevap: Rekoru Kırdık | Resmileşti

tam olarak kaçta kırmışız yani hangi dakikalara bakıcaz bi site buldumda indiriyorum ona göre uplarım

Çarşıda desteksiz atıyor.Ne resmi bir ölçüm var ne bişey.O zaman bende evde tek başıma 150 db çıkarttığımı iddia ederim

Cevap: Rekoru Kırdık

Beşiktaş 'ın 132 'si LCpeak değeri olabilir. LCpeak lere bakarsanız bizimki 145 dB gerçekleşmiş.

Beşiktaş 'ın daha az sayıda seyirci ile buralara gelmesi başarıdır lakin, bu da bizim ilk denememiz, üstelik stad tam dolu değildi, organizasyon zayıftı, denemelerin zamanını vs bilmeyen, mantığını anlamayanlar vardı. Yaptığımız tezahürat gürültü seviyesi yüksek değil.

"Kartalgolgolgol" tezahüratında 2 saniyede 4 sert hece vurgusu var. Bizim 3 lüde ise 10 saniyeyede ancak o kadar. "Laylaralaylaralaay Galatasaray" tezahüratı rekor kırılmasında daha etkili olabilir.

Seneye bunu geliştireceğimizden şüphesi olan var mı?

Cevap: Rekoru Kırdık

Beşiktaş 'ın 132 'si LCpeak değeri olabilir. LCpeak lere bakarsanız bizimki 145 dB gerçekleşmiş.

Beşiktaş 'ın daha az sayıda seyirci ile buralara gelmesi başarıdır lakin, bu da bizim ilk denememiz, üstelik stad tam dolu değildi, organizasyon zayıftı, denemelerin zamanını vs bilmeyen, mantığını anlamayanlar vardı. Yaptığımız tezahürat gürültü seviyesi yüksek değil.

"Kartalgolgolgol" tezahüratında 2 saniyede 4 sert hece vurgusu var. Bizim 3 lüde ise 10 saniyeyede ancak o kadar. "Laylaralaylaralaay Galatasaray" tezahüratı rekor kırılmasında daha etkili olabilir.

Seneye bunu geliştireceğimizden şüphesi olan var mı?

Üstadım,

Ne yazık ki camia olarak bunlarla avunur olduk.

Doğrusunu söylemek gerekirse, futbol anlamında takımdan seneye de pek ümidim yok açıkçası,

O yüzden bu tür alternatif etkinliklere daha fazla önem verir, desibel rekorlarını parçalarız diye düşünüyorum.

Saygılar..

9u2l1l.jpg

srfydn isimli twitterdan alıntıdır

[video=youtube;ogkvbW02mj0]https://www.youtube.com/watch?v=ogkvbW02mj0[/video]

Bu olabilirmi ?

Üst Alt