Remzi Sanver: ''Taraftar sayısı Yunanistan'ın bir kaç katı olan bir Spor Kulübüyüz" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Remzi Sanver: ''Taraftar sayısı Yunanistan'ın bir kaç katı olan bir Spor Kulübüyüz"

YK Sözcüsü Remzi Sanver: ''Başkanımız geçtiğimiz hafta bir grup iş adamını kabul etti. Bu iş adamlarını getiren yönetim kurulu üyemizdi. Bu iş adamlarından birisi bir vakıfın başkanı. Sadece iş adamı kimliğiyle görüşmeler yapıldı, kendileri başkanımıza hatıra verdiler.''
Yanlış yazmışsın getiren yönetim kurulu üyemizdi demedi getiren çoğu yönetim kurulu üyelerimizin tanıdığı ve benim de şahsen tanıdığım bir üyemizdi dedi. Burada Genel Kurul üyesini kast etti yönetim kurulu üyesi demedi yanlış bilgilendirme olmasın.

YK Sözcüsü Remzi Sanver: ''Yunanistan'da haksız bir durumla karşılaştık. Yunanistan'dan gelen misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamaya devam edeceğiz. Olympiakos'a da seslenmek istiyoruz: benzeri bir durum burada yaşansaydı tepki verirdik.''

YK Sözcüsü Remzi Sanver: ''Umarız dostluk maçı yapmak üzere değerler ortaklığımız olan bir kulübü seçmişizdir. Vermeye çalıştıkları destek için teşekkür ederiz.''

Üst Alt