Reyes Bitti İddiası !


132f2reyes_1_ZQ4IT.jpg
İspanya’nın en güvenilir kaynaklarından ‘mundodeportivo.com’ internet sitesi, Reyes'in Galatasaray'a transfer olduğunu yazdı.

Devamı GSC Portal'da
 
Cevap: Reyes ile 4 milyona anlasilmis!!üzerime toprak atın renktaşlar.biz bu ölü transferlerle bu sene 3. oluruz en fazla :(
 
Cevap: Reyes ile 4 milyona anlasilmis!!Allah akıl fikir versin... Suarez ve Vargas dururken gidip de bu şımarığı getiriyorlar.
 
Cevap: Reyes ile 4 milyona anlasilmis!!İlk başta olumsuz bakıyorum özellikle sene başında ama orta sahamız ve defans hattımızın iyi olduğunu düşünürsek, yaratıcı oyuncu olarak iyi olabilir.
 
Cevap: Reyes ile 4 milyona anlasilmis!!Aslında yazın çok istiyordum da o zamanlar yaptığı hrboluklar yüzünden hiç istemiyorum gelmesini şimdi.Kötünün iyisi diyebiliriz bu transfere ancak.Eldekilerden iyidir.
 
Cevap: Reyes ile 4 milyona anlasilmis!!arda dan gelen paranin icine ettik

riera reyes

bos bunlar

podilskiyi alabilirdik sezon basi
 
Cevap: Reyes ile 4 milyona anlasilmis!!reyesi forvet oynatırız sol açık oynatırız orta sahanın ortasında oynatırız ama ne kadar katkı sağlar o bilinmez ispanyol oyuncular türkiyeye uyum sağlıyamıyorlar guiza-xosico-juanfran-riera durumları ortada bence italyan oyuncu alsak daha iyi bu arada bir başka ispanyol oyuncuda zara belediye spordaymış onu yeni gördüm :)https://www.milliyet.com.tr/riquelme-zara-belediyespor-a-transfer-oldu-/spor/sondakika/24.09.2010/1293199/default.htm
 
Cevap: Reyes ile 4 milyona anlasilmis!!Yazın gelmesi için ölüyorduk.Şimdi noldu? 4 milyon gibi bir ücrete geliyorsa kimse sesini çıkarmasın.İstediği zaman maçı alabilecek bir oyuncu.Bize attığı frikik golü hala aklımda
 
Cevap: Reyes ile 4 milyona anlasilmis!!Hiç faydası olacağını sanmıyorum ama en azından gelecekse de böyle düşük bir fiyatla gelmesi iyidir.Tabi yıllık alacağı epey tuzlu olur bu adamın yani her türlü zarara gireceğiz bana göre.
 
Cevap: Reyes ile 4 milyona anlasilmis!!ne oldu la internetspora bak kesin bitmiş bi iki güne açıklanacak diyorlar :D
 
Cevap: Reyes ile 4 milyona anlasilmis!![video=youtube;_XU1c7HP5Iw]https://www.youtube.com/watch?v=_XU1c7HP5Iw[/video]
 
Cevap: Reyes ile 4 milyona anlasilmis!!Eğer doğruysa çok sevindim.Duran toplar, Kanatlardan bindirmeler, Ortadan ince arapasları herşey mevcut bu adamda.

Hemde 4 milyona alıyoruz Reyes'i. Yaşı henüz 28.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt