Reyes Kadroya Alınmadı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Reyes Kadroya Alınmadı!

Cevap: Reyes'e Galatasaray Kesiği

İstikrarlı bir şekilde oynayacaksa,Melo-Eboue-Ujfalusi gibi kendini takıma adayacaksa buyursun gelsin.

Podolski yi almak cok zor artik milan,arsenal istiyor Reyes iyidir iyi ucuz bir rakama alirsak guzel olur.

Podolski'yi unutun.O adam artık buraya gelmez.Reyes bile elinde olsa Tottenham'a gidebilir.Riera ile çok saç yolarız,Reyes ondan 2 gömlek daha iyi bir oyuncu.Tutar,tutmaz bilemem ama daha iyisini kesin olarak almadıkça Reyes'e gıkım çıkmaz benim.

Nedir sizdeki bu Reyes dusmanlıgı ? Oğlum siz bu herifi izlediniz mi hic ???? Laf ediyorsunuz ya, inanamıyorum.

Nedir sizdeki bu Reyes dusmanlıgı ? Oğlum siz bu herifi izlediniz mi hic ???? Laf ediyorsunuz ya, inanamıyorum.

Aynen.

Riera yüzünden soguk bakiliyor sanirim. Ispanyol olusundan, soguk olabilisinden. Yalniz su da bir gercek ki Reyes de biraz "cani isterse" oyniyanlardan. Ama su an Galatasaray da ki ortam her futbolcunun istegecegi bir ortam. Bence cok iyi bir performans gösterecektir Reyes, zira ara transfer de Reyes gibi bir adamdan daha iyisini almak mümkün degil.

Ayrica Reyes ile birlikte Riera`nin da performansi artabilir belki.

Tekniğine tek bir lafım yok. Yalnız uyum sorunu yaşayabileceğini düşünüyorum. Yine de yaratıcı oyuncu sıkıntımız var. Bu riske değer gibi..

Gelirse hücum gücümüzü 2ye katlar.Böyle bir oyuncuya ihtiyacımız var.Ama benim gönlümden geçen kanat oyuncusu zenci ve yardırgan bir tip.

Üst Alt