Reyes Kadroya Alınmadı! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Reyes Kadroya Alınmadı!

Cevap: Reyes'e Galatasaray Kesiği

arkadaslar kimi reyesi begenmez kimi podolskiyi.bu onalrin kötü oldugu anlamina gelmez.yok seyrettinmi gibi laflar hos degil.kimi begenir kimi begenmez.

Yahu dünya'da başka adam mı kalmadı alamıyorsanızda almayın kimseyi Emre çolak o bölgeyi bu sezon idare eder bu tip kendine oynayan ülkesi dışında hiçbir halta yaramayan futbolculardan uzak duralım yavaş yavaş takım kimliğini kazanmaya başlamışken bu kimliği bozma olasılığı olan oyunculara gerek yok adı messi Ronaldo bile olsa..

Yahu dünya'da başka adam mı kalmadı alamıyorsanızda almayın kimseyi Emre çolak o bölgeyi bu sezon idare eder bu tip kendine oynayan ülkesi dışında hiçbir halta yaramayan futbolculardan uzak duralım yavaş yavaş takım kimliğini kazanmaya başlamışken bu kimliği bozma olasılığı olan oyunculara gerek yok adı messi Ronaldo bile olsa..

Terim izin vermez oyle kendine oynamaya falan adam eder Reyes'i, ki o kadar abartıldıgı kadar bir durum yok. Mis gibi oyuncu Reyes, yıldız. Emre Colak zaten kanat degil orta saha gibi.

Kadro disiysa alalim bu adami,zaten kadro disi kalmis kimseyi kacirmiyoruz transfer politikasi olarak...Su adamda niye bu kadar israrliyiz bir türlü anlam veremiyorum.Az parada degil 4 milyon bonservis parasi ödenecek,yillikda en az 2,5-3 alir.

Kadro disiysa alalim bu adami,zaten kadro disi kalmis kimseyi kacirmiyoruz transfer politikasi olarak...Su adamda niye bu kadar israrliyiz bir türlü anlam veremiyorum.Az parada degil 4 milyon bonservis parasi ödenecek,yillikda en az 2,5-3 alir.

Stancu'ya 5 verdigimiz dusunulurse.... not bad :asd: Arsenal'li, Real Madrid'li, Atletico Madrid'li bir yıldız sonucta...

Terim izin vermez oyle kendine oynamaya falan adam eder Reyes'i, ki o kadar abartıldıgı kadar bir durum yok. Mis gibi oyuncu Reyes, yıldız. Emre Colak zaten kanat degil orta saha gibi.

Bu Ft teknik drektörmü psikolog mu her geleni adam ediyor neden adam etmek zorunda kalacağı oyuncuları transfer etmeye çalışıyoruz bende bunu anlamıyorum...

bastan sona faul bu yorum.

bir, reyes ismine kandıgımız falan yok REYES'i 4 5 yıldır izliyorum 100 tane macını izledim real ve benfica olmak uzere. attıgı golleri verdigi paslarıda cok iyi biliyorum. KAFADAN SALLAMIYORUZ yani [ki senin bu yorumundan izlemedigin anlasılıyor Reyes'i] o yuzden burada super bir ironi soz konusu.

onun dısında, nedemek basarılı performansı yok Reyes cok uzun sure Atletico Madrid'in en buyuk silahı oldu. 2007'ye kadar ispanya milli takımında iyi oynadı, su an kadroya girememesi normal o yıldızlar varken belki fakat bu Reyes'i kotu yada yetersiz futbolcu yapmaz.

istikrarsız falanda degil.

Ayrıca önceki yıl Atletico Madrid'in Uefa'yı kazanmasında başrol oynayan oyunculardan biriydi Reyes."Kariyerine bakın hiç bir başarılı performansı yok" demek içeriği boş bir yaklaşım, kariyerine bakınca devasa bir Uefa Kupası görülüyor.Kaç futbolcu omuzlarında Uefa apoleti taşıyor?

bastan sona faul bu yorum.

bir, reyes ismine kandıgımız falan yok REYES'i 4 5 yıldır izliyorum 100 tane macını izledim real ve benfica olmak uzere. attıgı golleri verdigi paslarıda cok iyi biliyorum. KAFADAN SALLAMIYORUZ yani [ki senin bu yorumundan izlemedigin anlasılıyor Reyes'i] o yuzden burada super bir ironi soz konusu.

onun dısında, nedemek basarılı performansı yok Reyes cok uzun sure Atletico Madrid'in en buyuk silahı oldu. 2007'ye kadar ispanya milli takımında iyi oynadı, su an kadroya girememesi normal o yıldızlar varken belki fakat bu Reyes'i kotu yada yetersiz futbolcu yapmaz.

istikrarsız falanda degil.

riera da milli takimda oynadi sonuc,

ayrica ben reyes izlemis biriyim istikrarli oldugu tartisilir ayrica a.madrid en büyük silahi olsa ne yazar a.madrid le GS arasinda fark görebiliyormusun haa bu oynadigi takim real olur barca olur bayern olur chelsea olu manu olur anlarim.

o yüzden fazla tartismaya gerek yok bu benim fikrim senin fikrinede saygi duyarim,gelirse görücegiz kim hakli cikicak

gelirsede insallah hayirli olur insallah ben yanilirim

Bu Ft teknik drektörmü psikolog mu her geleni adam ediyor neden adam etmek zorunda kalacağı oyuncuları transfer etmeye çalışıyoruz bende bunu anlamıyorum...

Çünkü futbol insanlarla oynanan bir oyun, bilgisayar oyunu değil.İnsanların olduğu her yerde psikolojik yaklaşım önem taşır.

Ben insanım , masa başında çalışıyorum, öğleden sonra odama güneş girince daha şevkle çalışıyorum.:)

Ek olarak; adam etmek zorunda kalmayacağımız oyuncuları da zaten R.Madrid,Barcelona,Manu bastırıp parayı alıyor.Bize kalmıyorlar yani.

289413_Galatasaray_SK.jpg

Yedeklere de Alper Potuk gibi, bir genc kanat oyuncusu alinmali. Onun disinda Emre Colak da sürekli forma sansi bulmali.

Milan Baros`u da devre arasi satmam. Yabanci kontenjani skinti olmasa Hamit yerine orta saha`ya daha ofansif gücü yüksek birini önerirdim.

Takimda bir tane problemli adam olur adam edersin,iki tane olur ugrasirsin ama takimi problemli adamlarla doldurursan ilk önce teknik adam olarak terime bir psikolog lazim olur.Terimin basarili oldugu zamanki adamlardan en kalitelisi ama buna karsi en problemlisi Hagiydi,ama öteki arkadaslari o kadar özverili,caliskan ve düzgün futbolculardi ki takimda Haginin acigini kapatti,onun yüzünden kaybedecegimiz maclarda bile üstün performans göstererek kazanmamizi sagladilar.

Haberlere bakılırsa Reyes tamam. Hamit'i de isterim açıkçası..Tabi bunların yanında genç yerliler de monte edilmeli..

riera gönderilcekse eğer reyes ve siyahi bir kanat alınmalı yok sadece reyesi alır kanatları kapatırız diyorsak yanıltıcı olur bize yırtıcı bir kanat oyuncusu lazım reyes de riera da yırtıcı değil

takıma bir beyin monte edene kadar şöyle de çok sağlam kadro olur ;

____________Muslera_____________

______Semih_________Ujfalusi_____

Eboue______________________Hakan

________Melo______Inan__________

Reyes____________________Emre__

________Baros____Elmander_______

edit : pardon 7 yabancı olmuş, ama anladınız işte.

Üst Alt