Reyes Transferi Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Reyes Transferi Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?

Cevap: Reyes Transferi Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?

Reyes'in son derece sinir bozucu bir surat ifadesi olmasından dolayı istemiyor insanlar herhalde. Bunun başka bir acıklaması yok. Adam gececek,gol-asist yapacak bir oyuncu diye tutturuyordu tüm forum burada. Reyes gelecek dendi ki gerçekten fark yaratacak bir oyuncu ama nedense herkes burun kıvırıyor.

Ruhsuz diyenlerde var ama hangi ruhsuz oyuncu takımına Uefa kupası kazandırabilir hiç düşündük mü ?

Takım 4-4-2 oynayacak. Reyes gelince kim kesik yiyecek biri bana bunu açıklasın..

Forvet oynayacaksa gelmesin, o tarz bir forvet lazım değil bize. Ortasahaya yakın oynama işini Elmander gayet iyi yapıyor, benzer başka bir oyuncuya gerek yok. Eren Derdiyok'u alabileceklerse gelsin.

Riskleri var ama tutarsa Reyes bizi uçurur, fazla bi maliyete girmeyeceksek alınabilir.

Reyes'in son derece sinir bozucu bir surat ifadesi olmasından dolayı istemiyor insanlar herhalde. Bunun başka bir acıklaması yok. Adam gececek,gol-asist yapacak bir oyuncu diye tutturuyordu tüm forum burada. Reyes gelecek dendi ki gerçekten fark yaratacak bir oyuncu ama nedense herkes burun kıvırıyor.

Ruhsuz diyenlerde var ama hangi ruhsuz oyuncu takımına Uefa kupası kazandırabilir hiç düşündük mü ?

reyesmi kazandirdi? penaltimiz verilseydi ve caner angutu olmasaydi görürdüm ben reyesin takimini

gelmesini istemiyorum çunku basarili olacagini dusunmuyorum, bide yillik 3.5 milyon çok fazla para, boyle paralari saçarsak krizden hiç kurtulamayiz

olumlu : çünkü tam bir kanat oyuncumuz yok ki bu adamın sol ayağı raket gibi mübarek

adım gibi biliyorum ki biz degil Tottenham alsa Reyes'i burada herkes "öff bee kaçırdık ulan" falan der ŞU AN İSTEMEYENLER DAHİL :asd:

Kaçan kovalanır işte sene başı biz çok istiyorduk olmadı, şimdi adam geliyor fakat burun kıvırıyoruz. Hayatta her alanda geçerli olan bu kadar doğru bir söz daha duymadım gerçekten.

Kariyerinde Sevilla-Arsenal-Real Madrid-Atletico Madrid-Benfica bu takımlarda oynamış.Hepsi büyük takımlar.Bu takımlar neden tercih ediyor bu adamı? Birşeyler yapabiliyor demekki.Arsenal'deki performansını unutamıyorum.Kewell bu takımda bu performansı gösterdiyse Reyes daha fazlasını bile verebilir.Yaşlı falan demeyin adam daha 28 yaşında...

Olumsuz.

Hicbirzaman iyi bir futbolcu olamadi.

Kac senedir yedek , skora katkisida yok zaten. öyle ruh gibi dolasir maclarda.

insallah yaniltir beni ama pek bir umudum yok..

evet adam da baba kontejyanından gitti arsenale ordan madride falan

Üst Alt