reza zarrab - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

reza zarrab

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
geç kalmadınız takabilirsiniz!!

DP6I0igXkAcOBo_.jpg

burayı okuyan akp'lilere samimi şekilde soruyorum:

montaj dediğiniz tapelerin gerçek olduğunu bizzat adamınız reza kabul etti.. çok bir şey beklemiyorum da biraz utanma oluyor mu merak ediyorum..

Gerçekten bu işin sonu ne olacak çok merak ediyorum

İşin abd ayağı nasıl sonuçlanacak ülkemize yaptırımları nasıl olacak onu çok merak ediyorum ...

Buraya video koydum. Koyduğum videoya bakmadan direk vay adam itiraf etmiş bu gelmiş tartışma programını koyuyor diye vs yorumlar yapıldı.. Yahu programın amacı Tayyibi yalama değil.. Kemal Öztürk dediğin adam hükümetin TC'nin haklarını uluslararası alanda savunamadığını defalarca söylerek yerden yere vurmuştur .. Adamlar uluslararası hukuk konuşuyor diğer Mete Yarar ise emekli bordo bereli Atatürkçü ama sen gör ki Direk A Haber'e bağladılar yorumu.. TVNet'de bu adamlar yeri geliyor gömüyorlar hükümete yeri geliyor sahip çıkıyorlar..Ama buradakilerin mekanizma farklı çalışıyor..Adam işine gelmeyecek hiçbirşeye bakmıyor.

1)Davanın konusu ABD'nin ambargo koyduğu İran'dan petrol karşılığı altınla ticaret yapmak. Bak kardeşim eğer sen uluslararası hukuka karşı gelir ve BM'nin yaptırım kararı uyguladığı bir ülkeyle ticaret yaparsan o zaman ABD BM nezliyle seni öttürmekte haklı ama İran'la böyle bir durum yok. BM İran'a karşı aldığı bir yaptırım yok ! Halkbank'ın ABD'de şubesi var mı..Yok !.. Dolayısıyla dava %100 siyasidir..

Demekki adamların hedefi vay sen nasıl benim ambargo koyduğum adamla ticaret yaparsın deyip Türkiye'ye dolar kartı üzerinden yaptırım uygulamak.. Buradan bir adam çıkıp demiyor ki ulan ben senin 51.eyaletinmiyim sana mı soracam İranla yapacağım ticareti..Sorsan bunlar anti emperyalist.. Sorsan Deniz Gezmişci.. ABD'ye kalsak 4 sene önce Suriye'ye girip Suriye + Rusya + İran'la çatışıp mahvolmalıydık..Rusya'nın uçağının düşürülmesinden sonra ağızlarının suyu aktı ve olay tutmayınca Rus elçisini öldürdüler ama tutmadı.. Nato'nun kuklası olup ne emrederlerse onları yapmalıydık..Ama Fırat Kalkanı + Savunma Sanayi yatırımları + Rusya ile yakınlaşma gibi konuların ardından Nato komutanlarından gelen tehditlere gidin bir bakın..Terör örgütüne 2000 tır silahı ben mi verdim. Daeş'i ben mi kurdum.. Bize kör diyenler bunları yargılamayan ABD yargısını , Pentagon'u adil sanıp koyun gibi her algı operasyonuna zıplayıp milleti koyun olmakla suçluyor.

2) Meselenin hırsızlık boyutunu tartışmanın manası yok.. 17-25 Aralık operasyonunu yapanlar Ergenekon'u da yaptı.. O zaman bunun kumpas olduğunu söyleyenler 17-25 Aralıkta çark etti. Kim gittide youtube'daki ergenekon ses kayıtlarına baktı.. Rahşan affıyla ben mi yırttım cezaevinden ? Mecliste milyonlarca liralık telefon parasını millete sokan Elif Doğan Türkmen hala Aslanlar gibi CHP'den milletvekili yapıp maaşını alıyor.. İsviçre'de hesaplarında parası olan adam ABD ile çatışmaz..

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, BELLWAY LTD şirket yetkilisinin CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun grup toplantısında gösterdiği belgelerin sahte olduğunu bildirmesi üzerine soruşturma başlatıldığını açıkladı.
Kaynak : Sözcü
Kılıcdaroğlu’nun iddialarına ilişkin soruşturma! - Son Dakika Haberleri

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt