ricardo miguel costa - Sayfa 50 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ricardo miguel costa

Cevap: # Ricardo Miguel Costa

Sanki Haldun Üstünel'in B planı yok :D belkide A planı Costa bile değildi,çünkü 007'den kurtulan oyuncu yok.

Bana kalırsa Costa zaten C veya D planıydı. Listenin başında daha büyük isimlerin olduğunu fakat anlaşma sağlanamadığını düşüünüyorum.

Veya tabii ki Keita-Govou gibi bir durum da olabilir, Costa hiç gündemimizde bile değildir. Hayırlısı...

Marquez gelsin gerekirse Servet oynamaz. Dünyada Marquez'e "hayır" diyecek takım sayısı bir elin parmağını geçmez.

Govuo & Keita örneğinin aynısını yaşıyoruz arkadaşlar o haberide aynen dün olduğu gibi kadir çetinçalı yapmıştı.. Haberi okuduysanız eğer sebepte çok saçma Galatasaray'ın kontrat teklifi 2.5 yıllık diye istememiş?? Adam Elano'yu Milan'dan Kewell'ı Romadan kaptıda bu Costa'yı mı kaptırdı; hemde absürt bi sebepten dolayı.. Gerçekten çok inandırıcı :)

Metzelder olmaz beyler.Servet ile yanyana oynamaz ikisi.Aslında şu Emre Güngör sakatlık olayını bir atlatsa bir devamlılık sağlasa çok yararlı olur.Onun yanına daha kolay yapılır stoper seçimi.Mertesacker-Emre mesela.Birbirlerini tamamlarlar.Ama Emre'den pek hayır geleceğe benzemiyor.:eek:

Metzelder gerçekten çok kötü bir tercih olur. Servet-Metzelder ikilisi çok ağır bir tandem oluştururlar.

Bize defanstaki en büyük sorunumuz istikrar, Metzelder defansımıza o istikrarı getiremez, çözüm olamaz.

Costa pek istenmeyen bir oyuncuydu ve benim de ilk tercihim şüphesiz olmazdı ama Meira, Senderos, Metzelder gibi oyunculara göre çok daha uygun bir isimdi.

Bize istikrarlı, kesici, hameleli, tabiri caizse kemik gibi bir stoper lazım, oyun falan kurmasa da olur, o da olursa o işin kremasıdır artık. :)

Üst Alt