ricardo miguel costa - Sayfa 51 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ricardo miguel costa

Cevap: # Ricardo Miguel Costa

En azından şu Otamendiyi 6 aylığına kiralasak 1 milyon euroya falan ya eminim değer o adama resmi siteden yazıyorum scout bölümüne de sallayan yok ya.

Bu arada büyük medyamız Costayı getirdi sonra büyük şoka uğradık kim bu şoka uğrayan kesim çok merak ediyorum.

ben metzelder'yi cok izlemedim ve en sonda 2005 de felan olmasi lazim

ama bildigim bu adam müzmin sakat olmasi 2-3 kere dizinden ve ayagindan ameliyat oldu

bize yaramaz bence

oyun stilinide hic hatirlamiyorum

Ben izledim renktaş müzmin sakat olduğu doğru ama her yönüyle Servete çok benzer Alman milli takımında Mertesackerle oynarlardı ama artık Freidrich oynuyor ya da Serdar Metzelder son 1 yıldır çok az maça çıktı. Zarar olur almamız bana göre Gökhan Zandan çok fazla artısı yok sakatlık konusunda da kapışırlar:)

o değilde grgyera ismi dolaşıyodu kaç gündür şimdi kimse ondan bahsetmiyo

Yalan oldu renktaş artık duyumlara inanmaktan vazgeçtim zaten Haldun Üstünele güveniyorum iyi bir adam gelecektir ama bu hafta içi gelmezse iyi olmaz gibime geliyor gelip takıma alışması lazım.

Diğer yandan kampın uzatılmasının sebeplerinden biri de transfer edilecek futbolcular bana göre.

Ben izledim renktaş müzmin sakat olduğu doğru ama her yönüyle Servete çok benzer Alman milli takımında Mertesackerle oynarlardı ama artık Freidrich oynuyor ya da Serdar Metzelder son 1 yıldır çok az maça çıktı. Zarar olur almamız bana göre Gökhan Zandan çok fazla artısı yok sakatlık konusunda da kapışırlar:)

Ben de diyorum ki bizim defansa asıl lazım olan istikrar. Metzelder bunu sağlayabilir mi, pek mümkün görünmüyor. :)

Ayrıca Servet-Metzelder ikilisi de düşününce akla pek hayra alamaet şeyler getirmiyor.

Tobi

Emre Güngör

Metzelder

ve Gökhan Zan

hepside müzmin sakat :eek:

bize saglam adamlar lazim Grygera ve Ali Turan'i alsak bunlarin yerine süper olur

Tobi'nin yerinede bitane güclü bir orta saha

XXX Galatasaray'da...Hemen ardından XXX'de sorun çıktı devreye bilmem kim girdi...

Sizcede çok tanıdık bir tarz değilmi...

İçimden bir ses Costa'nın gelmeyeceğini yem olduğunu söylüyordu, diğer bir ses ise çok yakınlarda beklemediğimiz, şaşıracağımız bir stoper gelecek diyor.

Üst Alt