ricardo miguel costa - Sayfa 53 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ricardo miguel costa

Cevap: # Ricardo Miguel Costa

bide son dakika olarak vermis medya haberi galatasaraya sok diye niyin soku be kendi kendinize gelin guvey oluyorsunuz bu transfer olmayinca da galatasaraya sok diye manset atiyorsunuz kafayi yemis bu medya ama durun siz durun haldun ustunel yine sizi ters kose yapip aklinizi basinizdan alacak

Ben birşeyi merak ediyorum:Transferlerimiz niye hep son dakikada yapılıyor,nerdeyse hiçbir transferimiz vaktinde gelmiyor ve kamplara katılmıyor.Bu bizde alışkanlık yaptı galiba.

Torino, Wolfsburg and Galatasaray are keeping tabs V.Setubal's Marc Zoro. The Italian side have also sent a scout to Portugal.

PortuGOAL.net - Portuguese football/soccer || Portugal, Benfica, FC Porto, Sporting, Ronaldo, Mourinho

Kesin bunu alırız. Portekizli ve 22 yaşında. Her açıdan bize uygun bir transfer gibi gözüküyor. Nasıl bir futbolcu acaba:)

https://www.transfermarkt.co.uk/en/spieler/84511/silvio/profil.html

Ben gelmesini şahsen istememişdim zira 2. meira olacak bir oyuncu idi.Uyum sorununu düşündüki valenciayaya gitti.Bence hayırlı bir sonuç oldu bu durum..

Üst Alt