Ricardo Quaresma Beşiktaş'ta | 3 yıl için 11m. Euro - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ricardo Quaresma Beşiktaş'ta | 3 yıl için 11m. Euro

Cevap: Ricardo Quaresma Beşiktaş'ta

Mental olarak kim daha iyidir ? Sadece mental üstünlüğü bile Arda'yı daha geçerli bir oyuncu yapıyor..

Hayır yapmaz , keita kanat oyuncusu, oyun kurucu değil. Mental özellikler çok önemli değil keita için. Ha AMC olsa o zaman arda daha üstün olur. Kanat adamı olarak kıyaslarsak keita ardadan 10 kat daha iyidir. Düşün sence barcelona seçse ardamı keitami diye kimi seçer?

Hayır yapmaz , keita kanat oyuncusu, oyun kurucu değil. Mental özellikler çok önemli değil keita için. Ha AMC olsa o zaman arda daha üstün olur. Kanat adamı olarak kıyaslarsak keita ardadan 10 kat daha iyidir. Düşün sence barcelona seçse ardamı keitami diye kimi seçer?

Şimdi mental derken disiplin konusundan da bahsediyorum.. Keita istikrarlı bir adam değil kafası rahat bir Arda ise hep iyi oynar.. Hem aralarında 3-4 yaş fark var.. Tamam kanat olarak Keita daha geçerli bir adamdır ona katılıyorum ancak Arda daha geçerlidir şu an bana göre.. Barcelona ikisini de istemez ikisi de sistemlerine uymuyor çünkü...Sisteme göre ikisi de iyi takımlara gidebilir ancak Arda'nın şansı bu konuda daha yüksektir..

Aauhauhuuha Keita ' mı daha iyi Arda ' dan yapmayın lütfen. Arda ' nın sadece zekası yeter. Keita ' da oyun zekası denen şey yok .

Şimdi mental derken disiplin konusundan da bahsediyorum.. Keita istikrarlı bir adam değil kafası rahat bir Arda ise hep iyi oynar.. Hem aralarında 3-4 yaş fark var.. Tamam kanat olarak Keita daha geçerli bir adamdır ona katılıyorum ancak Arda daha geçerlidir şu an bana göre.. Barcelona ikisini de istemez ikisi de sistemlerine uymuyor çünkü...Sisteme göre ikisi de iyi takımlara gidebilir ancak Arda'nın şansı bu konuda daha yüksektir..

3-4 yaş mı ?

6 yaş fark var :D

Beşiktaş Kulübü, transferini gerçekleştirdiği Portekizli futbolcu Ricardo Quaresma'ya 3 yılda toplam 11 milyon Avro ödeyecek.

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi A.Ş'den İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'na yapılan açıklamada, Quaresma ile 3 yıllık sözleşme imzalandığı belirtilerek, ''Sözleşme karşılığında oyuncuya 2010-2011 sezonu için 3.500.000, 2011-2012 sezonu için 3.750.000 ve 2012-2013 sezonu için 3.750.000 Avro ödenecektir. Inter kulübüne ise futbolcunun sözleşme fesih bedeli olarak 7.300.000 Avro ödenecektir'' denildi.

AA

Cevap: Ricardo Quaresma Beşiktaş'ta | 3 yıl için 11m. Euro

Quaresma oynasada, oynamasada cok iyi bir transfer. 7.3 milyon euro'ya bukadar buyuk bir oyuncuyu almak gercekten buyuk bir basari. Forma satisi ile kulubun cebine para girer. Quaresma Porto'da en iyi oyuncuydu. Porto dedigin takim United, Barcelona, Arsenal olmasada Atletico gibi bir kulubu darma dagin edebiliyor. Gercekten cok guclu bir kulup. Quaresma o kulubun en iyi oyuncusuydu. Quaresma'nin sorunu futbol yetenekleri degil, yeteneklerine bakarsan Quaresma Arda ve Keita'dan cok daha ustun bir futbolcu, ama mentalitesi bozuk. Quaresma oynadigi kulubte en gozde oyuncu olmali, diyerlerinden daha "buyuk" olmali. Tum gozler ona cevrilmis olmali. Inter, Chelsea gibi kuluplerde sadece, siradan bir oyuncu. Orda herkez yildiz.

Ama Besiktas'da gercek bir yildiz olacak, bunu kendiside fark etti. Bu Quaresma icin cok onemli ve performansini gercektende cok etkiliyor. Porto'daki formu yakalarsa, ve yakalayacagina inaniyorum, BJK'yi ucurur.

Ben kendim Besiktas'liyim, profilimde'de yaziyor ve forum'a uye oldugumda Mete Alparslan kardesimin istegi uzerine uye oldugumu yazmistim. Burda centilmence davranip, bok atmadan tesekkur eden arkadas'lara bende tesekkur ediyorum.

Besiktas 2010/2011 Uefa Europe League :))

--------------Hakan Arikan--------------

Ibrahim T---Sivok---Ferrari--------Ismail

--------Ernst--Necip---Albin-----------

Holosko--------Nihat----------Quaresma

:)

Quaresma oynasada, oynamasada cok iyi bir transfer. 7.3 milyon euro'ya bukadar buyuk bir oyuncuyu almak gercekten buyuk bir basari. Forma satisi ile kulubun cebine para girer. Quaresma Porto'da en iyi oyuncuydu. Porto dedigin takim United, Barcelona, Arsenal olmasada Atletico gibi bir kulubu darma dagin edebiliyor. Gercekten cok guclu bir kulup. Quaresma o kulubun en iyi oyuncusuydu. Quaresma'nin sorunu futbol yetenekleri degil, yeteneklerine bakarsan Quaresma Arda ve Keita'dan cok daha ustun bir futbolcu, ama mentalitesi bozuk. Quaresma oynadigi kulubte en gozde oyuncu olmali, diyerlerinden daha "buyuk" olmali. Tum gozler ona cevrilmis olmali. Inter, Chelsea gibi kuluplerde sadece, siradan bir oyuncu. Orda herkez yildiz.

Ama Besiktas'da gercek bir yildiz olacak, bunu kendiside fark etti. Bu Quaresma icin cok onemli ve performansini gercektende cok etkiliyor. Porto'daki formu yakalarsa, ve yakalayacagina inaniyorum, BJK'yi ucurur.

Ben kendim Besiktas'liyim, profilimde'de yaziyor ve forum'a uye oldugumda Mete Alparslan kardesimin istegi uzerine uye oldugumu yazmistim. Burda centilmence davranip, bok atmadan tesekkur eden arkadas'lara bende tesekkur ediyorum.

Besiktas 2010/2011 Uefa Europe League :))

--------------Hakan Arikan--------------

Ibrahim T---Sivok---Ferrari--------Ismail

--------Ernst--Necip---Albin-----------

Holosko--------Nihat----------Quaresma

:)

Aynen aynı şeyleri düşünüyorum.

Aauhauhuuha Keita ' mı daha iyi Arda ' dan yapmayın lütfen. Arda ' nın sadece zekası yeter. Keita ' da oyun zekası denen şey yok .

Futbol zeka oyunu olsa ne ugrasiyoruz futbolcu aramakla? Universitelerden transfer yapalim. Hem Arda'nin oyle abartildigi kadar oyun zekasi yok.

Keita'nin bize kazandirdigi maçlar ve attigi gol ve asistler ortada, Arda'nin kötu performansida ortada.

Geçen sezon için Keita>Arda.

Keita çok kompleks bir oyuncu. Ama Arda çok rahat onun seviyesine gelebilir.

Gelistirmesi lazim kendini.

Gecen transfer doneminde bizim icin nerdeyse Messi isimleri falan geziyordu forumlarda.

Arkadaslar biraz mutevazi olalim o yuzden quaresma gelse benim icin iyidir demistim.

Arkadaslarda abi gercekten cok mutevazisin :asd: demisti.

Futbol zeka oyunu olsa ne ugrasiyoruz futbolcu aramakla? Universitelerden transfer yapalim. Hem Arda'nin oyle abartildigi kadar oyun zekasi yok.

Keita'nin bize kazandirdigi maçlar ve attigi gol ve asistler ortada, Arda'nin kötu performansida ortada.

Geçen sezon için Keita>Arda.

Keita çok kompleks bir oyuncu. Ama Arda çok rahat onun seviyesine gelebilir.

Gelistirmesi lazim kendini.

Zeka dediğim şey futbol zekası heralde . Bunu anlayamayacak kadar sığ olamazsınız. Tabi yetenek de olacak fakat zeka çok önemli.

Arda ' nın ilk devredeki süper performansı ortada değil mi ? Basının sadece Arda ' ya yüklenip günah keçisi yapılması ortada değil mi ?

Kewell ' ın biz de bu kadar başarılı olmasının sebebi nedir ? Zekası tabii ki de, oyun bilgisi, nerde ne yapacağını bilmesi, nerde duracağını bilmesi . Keita ' da bunlar yok işte. Kopuk kopuk oynuyor oyundan. Deplasmanlarda kaybolabiliyor. Bunlar Keita ' nın kötü oyuncu olduğunu göstermez heralde. Keita ' nın tekniği, gerçekten çok iyi.

Ama asla Arda ' dan iyi değil, bence.

bizim ligdeki kasaplar q7 yide harcıcaklar lincoln,kewell ve daha niceleri gibi.yazık!

Beşiktaş Kulübü, transferini gerçekleştirdiği Portekizli futbolcu Ricardo Quaresma'ya 3 yılda toplam 11 milyon Avro ödeyecek.

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi A.Ş'den İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'na yapılan açıklamada, Quaresma ile 3 yıllık sözleşme imzalandığı belirtilerek, ''Sözleşme karşılığında oyuncuya 2010-2011 sezonu için 3.500.000, 2011-2012 sezonu için 3.750.000 ve 2012-2013 sezonu için 3.750.000 Avro ödenecektir. Inter kulübüne ise futbolcunun sözleşme fesih bedeli olarak 7.300.000 Avro ödenecektir'' denildi.

AA

Büyük bir risk büyük bir kumar. Bonservisi ve 3 yıllık alacağı ile 20 milyon euro, 2008 yılından bu yana ismi var kendisi yok. İnşallah ve inşallah tutarda ligimize renk gelir.

Heralde Besiktaslilarin kendi forumlari disinda en cok uye olduklari forum GS forumlaridir.

Umarim buradaki seviye boyle devam eder, bizde ara sira gelip yazariz.

Centilmen Galatasaraylilara bende tesekkur ediyorum.

Sahsen antu'yuda okuyorum ama sadece eglenip gulmek icin. Rakip takimlara ettikleri kufurlerden

kendilerini birsey zannetmelerinden ve seviyesizliklerinden bir gun bile uye olmayi dusunmedim.

daha önce yaptığım bir espriden kaynaklı beşiktaşlı arkadaşlar facebook hesabıma mesaj yağdırmış. Aman arkadaşlar dikkat edin isim iş yapmıyor bu devirde ne devler geldi ne devler gitti. 11.5 milyon euro bir yerinize kaçmasında :)

Quaresma ya kimse kötü transfer diyemez burda fanatikliğe gerek yok Q7 iyi oyuncu Beşiktaş a da fayda sağlar

Üst Alt