Ricardo Quaresma Beşiktaş'ta | 3 yıl için 11m. Euro - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ricardo Quaresma Beşiktaş'ta | 3 yıl için 11m. Euro

Cevap: Ricardo Querasma Beşiktaş'ta

Çok riskli transfer tutarsa kral olur tutmazsa gelmiş geçmiş en büyük yalan olur.

Tutarsa kral olurda tutmazsa gelmiş geçmiş en büyük yalan olmaz çünkü bonservisi 7.5 milyon. Tabataya 8 veren yönetime Q7 gibi reklam adı olan biri için 8-9-10 değer diyorum

bi şey soracam renktaşlarım aslan kardeşlerim ama canı gönülden cevaplayacağınıza inanıyorum

stoch mu Quaresmayı mı istediniz takımımıza__

Şimdi akbabaları sevindirmek istemem ama maalesef stoch derim. Genç ve kaliteli

09.2008 de Inter Milan a 24.840.000 £ a transfer oldu. TSL de kendini kanıtlayıp seneye tekrar Avrupa'ya donmek isteyecektir...

bence BJK ye yararlı olur.Potansiyeli var.

Arda varken ne stoch u nede quresma yı isterim...

Ama tercih yapmak gerekirse"Avrupa Tecrübesi Oldugu için Quraresma" olur.

İyi transfer ama üzülüyorum gittikçe Dubai'leşiyoruz diye...

Son yıllarda gelen yabancı isimlerin hepsi Avrupa'da yıldızı söndü ile bakılan isimler,kalkıp burda hayatlarında alamayacakları parayı alıyorlar.Bu yabancı ve yıldız hayranlığı bitmeli bence.2 yıldır bizde neler olduğunu görüyoruz.

bi şey soracam renktaşlarım aslan kardeşlerim ama canı gönülden cevaplayacağınıza inanıyorum

stoch mu Quaresmayı mı istediniz takımımıza__

Bu da soru mu? Tabi ki Quaresma. Stoch'un iyi bir adam olması zor. Quaresma daha teknik, daha akıllı ve fiziksel olarak daha üstün. Stoch'un büyük liglerde tutunma şansı çok az.

Verim alamasalar bile Beşiktaş'ın taraftarı için yönetimle barışması adına yapılması gereken bir transferdi.Hayırlı olsun.

İyi transfer ama üzülüyorum gittikçe Dubai'leşiyoruz diye...

Son yıllarda gelen yabancı isimlerin hepsi Avrupa'da yıldızı söndü ile bakılan isimler,kalkıp burda hayatlarında alamayacakları parayı alıyorlar.Bu yabancı ve yıldız hayranlığı bitmeli bence.2 yıldır bizde neler olduğunu görüyoruz.

evet doğru..

bence bu sene en akıllı transferi fenev yapacak azizin transferden elini çektiği belli oldu eğer dğer yabancılarda genç ve hızlı olursa iyi işler yapar gibime geliyor

Üst Alt