Ricardo Quaresma Süresiz Kadro Dışı Bırakıldı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ricardo Quaresma Süresiz Kadro Dışı Bırakıldı

Cevap: Ricardo Quaresma Süresiz Kadro Dışı Bırakıldı

Mourinho gibi bir adam bile bunu adam edemediyse Fatih Terim falan demeyin lütfen. Çok yetenekli ama o kadar. Affedilir, 1-2 trivela dener, taraftar kuaaaaareeeeeeeeejjjjjmaaaaaaaaaaaaa diye bağırır sene sonu yollanır. Portekiz liginde debelenir. O da olmadı Anzhi, Katar ligi falan.

Adam işi biliyor etrafında topcu mu var ki adam koşssun. Takımına göre muamale yapıyor. GS'a gelsin Aslanlar gibi oynar. Bizim taraftar kime ne deger vercegini cok iyi bilir.

sene sonu satacaklardı zaten ama artık kadro dışı kalan bir futbolcuya zor talip bulurlar. Katar, Rusya, ABD veya Uzak doğuya falan gider anca

Adam işi biliyor etrafında topcu mu var ki adam koşssun. Takımına göre muamale yapıyor. GS'a gelsin Aslanlar gibi oynar. Bizim taraftar kime ne deger vercegini cok iyi bilir.

Her boka kendimizden pay çıkarmaya üstümüze yok. Adamın iyi diyebileceğimiz bir tek Porto yılları var. Sen gidip bunu küçümseyerek dersen o taraftar da çıkıp sana Lincoln takımına göre oynar bak Schalke'de neler yapıyordu der, susar oturursun.

Adamın Almeida'ya 90. dakikada yaptıgı orta yeter. Tek eksigi mücadele yok. Ama Terim ona mücadele yetenegini de kazandırcagına eminim. İmparator lan bu borumu herkese imparator denmiyor. Hagi bize gelmeden önce avrupada ne yapmıs bana onu söyleyin. GRANDE TERIM ALE ALE ALE !!!

Kaliteli yabancilari getirmeyi biliyoruz ama yönetmeyi ve idare etmeyi bilmiyoruz. Yetenekli oyuncular hep kaprisli olur, bknz. Sergen mesela antrenmanlara cikmazdi ama maclarda hep maci kurtaran, gol atan, asist yapan, taraftarlari heyecanlandiran adam olmustur. Keza Hagi de adam kovalamk ile mükellef degildi. Bu görevi Emre-Suat-Okan üstlenmisti. Bjk'da bu görev Necip-Ernst-Fernandes üclüsüne düsüyor ama onlar bu görevi yerine getiremiyor. Ayrica Bjk'ya bir kanat oyuncusu lazim ve top tutmasini bilen, ver kac yapabilen bir forvet. Quaresma'nin pas alis-verisi yapabilecegi, oynayabilecegi oyuncular olursa yaninda, cok cok daha basarili olacaktir. Ama tek basina kaldigi icin rakip savunmasinin icine daliyor ve haliyle top kaptiriyor. Kurtardigi maclar da cok olmustur yanliz. Hakkini yememek lazim. Bence cok kaliteli ve üst düzey bir oyuncu. Eger TD oynatmasini bilirse (ki ben ne Tayfuru ne de Carvalhal'i TD'den sayiyorum) ozaman Q7 cok faydali olur. Örnegin Fatih Hoca'ya versen, Q7 harikalar yaratir.

q7den kimseye fayda gelmez

Adamın Almeida'ya 90. dakikada yaptıgı orta yeter. Tek eksigi mücadele yok. Ama Terim ona mücadele yetenegini de kazandırcagına eminim. İmparator lan bu borumu herkese imparator denmiyor. Hagi bize gelmeden önce avrupada ne yapmıs bana onu söyleyin. GRANDE TERIM ALE ALE ALE !!!

Ne diyon be adam

Adam Hagi ne yapmış dediğine göre konu kilitlenebilir. Bazıları Fatih Terim'i ne olarak görüyor bilmiyorum ama sadece teknik direktör onu söyliyeyim. Ne peygamber ne imparator. He imparator sadece lakabı, ciddiye almayın lütfen. Mesela Melo-Pittbull. İt lan bu it falan demeyin diye söylüyorum.

Çok zor oyuncu

Kendi dünyası var sanki

Sahada da böyle

Satmak mantıklı

Adam Hagi ne yapmış dediğine göre konu kilitlenebilir. Bazıları Fatih Terim'i ne olarak görüyor bilmiyorum ama sadece teknik direktör onu söyliyeyim. Ne peygamber ne imparator. He imparator sadece lakabı, ciddiye almayın lütfen. Mesela Melo-Pittbull. İt lan bu it falan demeyin diye söylüyorum.

Galatasaray'dan önce ne yapmıs dedim, ay basındaki kadınlar gibi ters anlama lafları. Terim sana Uefa Kupası kazandırdı. Ben onu bir ilah olarak degil ama baştacı bir insan olarak görüyorum.

Galatasaray'dan önce ne yapmıs dedim, ay basındaki kadınlar gibi ters anlama lafları. Terim sana Uefa Kupası kazandırdı. Ben onu bir ilah olarak degil ama baştacı bir insan olarak görüyorum.

Gayet doğru anladım zaten söylediğini. Hagi Galatasaray'dan önce hiç bir şey yapmamıştır dersen Alex>Hagi diyen ile aynı kafadasındır. Ben ikisini karşılaştırmam bile. Mourinho adamı peşine takmış sonra kovmaktan beter etmiş siz hala ''terim adam eder''. ulan psikolog gibi adam he. bırakın hocalık yapsın sadece.

Barcelona'da 35 Real Madrid'de 70 maça çıktı. Romanya'yı Dünya Kupasında sürükledi. Az kalsın yarı final oynatıyordu vs vs.

Adam Hagi ne yapmış ki Galatasaray'a gelmeden önce diyor lan ahaha. Aç biraz 1994 dünya kupası izle de gör Hagi neymiş bize gelmeden önce. 1988 yılında neredeyse daha çocuk yaşta Şampiyon Kulüpler Kupası ( Bugünkü Şampiyonlar Liginin ) gol kralı kimmiş gör sonra Hagi'ye laf et.

Öff kuru kuru Galatasaraycılık hiç çekilmiyor yeminle.

istikrarlıları varken ne uğraşcaksın bunun gibilerle bu adamın bulduğu şansı kim bulmuş çalıştığı hocalarla kim çalışmış bizden uzak olsun

efendim

Hagi Galatasaray'a gelmeden yıllar önce Steau Bukreş gibi tırt bir takımı tek başına Şampiyonlar Ligi finalisti yaptı doğru hiç bir şey yapmamış :D Yarı finalde de bizi elemişlerdi hatta

Üst Alt