# Ricardo Quaresma - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Ricardo Quaresma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Ricardo Quaresma

Beşiktaşa gelmeden beğenmediğim bir oyuncuydu

Sorunlu adam

Vuruyor tekmeyi görüyor kırmızıyı

Topla çok oynuyor filan

Top tekniği müthiş ama nerede ne yapacağını bilmiyor

Elmanderi niye sevdik

Adam sakatlanıp çıkınca üzülüyor

İş ahlakı müthiş

Mümkünse Elmander tarzı adamlar gelsin

Terim risk olayını 0'a indiriyo neredeyse, buna bu sezon sahit oldum.

is yapmayacak futbolcuyu kadroya bile almıyor Terim, ilk 11 soyle dursun.. sene basında Terim'in Sabri'yi kesecegini hanginiz soylerdi ? Servet'i kesecegini vs. ?

kanat oyuncusuna sahip olmayan kadrodan 4-4-2'yle maksimum sekilde yararlanabildi Terim.

Quaresma'yı alırsak Terim'in onayıyla alırız, Terim de onu OYNATIR bu kadar basit.

Quaresma essek gibi bir oyuncu, mental problemi sokmez G.Saray'da.

Besiktas gibi lesh hedefi olmayan bi takimda oynamamasi normal.

Sov adami bu biraz Kazim gibi.

Arena'da büyük hedefleri olan bi takimda, etrafindaki üst düzey futbolcularla baya is yapar bence.

Kazim la Quaresma'yi nasil kiyasladan merak ediyorum. Kazimin her yani show futbolcusu olsa nolur ?

Beyler Fatih hoca gelsin derse bende gelsin derim ve gelmesin derse bende gelmesin derim. Hoca nin üstüne yorum yapmam :))) Ama Quaresma yine de iyi oyuncu bana göre.

Q7'yi Fatih hoca adam eder :D

Her transfer'de risk vardir, ama ilk tercihim Bastos olur, Bastos kesinlikle daha faydali olur bize.

Terim risk olayını 0'a indiriyo neredeyse, buna bu sezon sahit oldum.

is yapmayacak futbolcuyu kadroya bile almıyor Terim, ilk 11 soyle dursun.. sene basında Terim'in Sabri'yi kesecegini hanginiz soylerdi ? Servet'i kesecegini vs. ?

kanat oyuncusuna sahip olmayan kadrodan 4-4-2'yle maksimum sekilde yararlanabildi Terim.

Quaresma'yı alırsak Terim'in onayıyla alırız, Terim de onu OYNATIR bu kadar basit.

Quaresma essek gibi bir oyuncu, mental problemi sokmez G.Saray'da.

f.t. bile kesmeyecekti ki onlari heis zorunluluktan semihi oynatinca ve de eboueyi denedigi sag bek haricindeki 8 mevkide harman olmayinca oldu bu isler

Altıntop____Selcuk____Melo_____Quaresma

__________Burak_____Elmander__________

might turn out a good shit :ka21:

_____________________________________________________o zamanBARNETTA !

quaresma mıdır nedir yav hadi başka ligte olsa bilmiyorsunuz falan diyecemde beşiktaşta oynuyor adam yani burnunuzun ucunda yetenekli mi söyle söylim o zaman

NEGATİF YANLARI>POZİTİF YANLARI...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt