Rıdvan: "Ben Eboue olsam utanır kanal değiştirirdim" - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rıdvan: "Ben Eboue olsam utanır kanal değiştirirdim"

Cevap: Rıdvan: "Ben Eboue olsam utanır kanal değiştirirdim"

Ben senin yerinde olsam gider sadece Fenerbahçe Tv'de program yapardım. Karışan yok, görüşen yok ohh tertemiz iş.

Şu tiple insan içine çıkmaya utanmadıysan, bundan da utanmazdın korkma.

Ridvan_Dilmen.gif

bu küsüp gitmemişmiydi fenerbahçeden herkes tutuklanınca :D

Bu sadece ridvana özel bi şey değil beyler.Tüm fenerliler nerdeyse böyle.Onlar muz cumhuriyeti olduklari için ayrılacıklılar.

SPORX ÖZEL - NTV Spor’daki programında kullandığı “Eboue’nin yerinde olsam yaptığım o hareketten dolayı utanırdım” sözünden dolayı G.Saray taraftarlarının hedef tahtası haline gelen ünlü spor yorumcusu Rıdvan Dilmen konuyla ilgili Sporx’e konuştu.

Beşiktaş taraftarlarının G.Saraylı Eboue’ye yönelik davranışından dolayı yaptığı yorumun maksatlı olarak çarpıtıldığını belirten Dilmen, “Programda söylediklerimin arkasındayım yanlış ifade ettiğim hiçbir şey yok. Söylediklerim tekrar izlensin bakılsın ben ne demişim. Ben Eboue'yi yere gelen pet şişesini kafasına gelmiş gibi yapmasından dolayı suçlarken eleştirirken, üstüne basa basa iki üç defa da Beşiktaş taraftarının da bu konuda suçlu olduğunu söylüyorum. Kaldı ki o pet şişe Eboue’nin kafasına gelmemiş ama sırtına gelen vucuduna gelen cisimlerde olmuştur” dedi.

Dilmen, kendisine yönelik bu tip hareketlerin bu şike sürecindeki tutumundan dolayı bazı kesimler tarafından maksatlı olarak yapıldığını belirterek, “Ben orda ne dediğimi çok iyi biliyorum. Bu konuda bir şeyler yazılınca tekrar izledim. Bakın Güntekin bu konuya "bence, Eboue olmayan bir şeyi olmuş gibi göstererek bir provakasyon yarattı" diye giriyor bende üzerine bu yorumu yapıyorum. Ne diyorum aynen söylüyorum, bunu arkadaşlara deşifre ettirdim ordan aynen okuyorum Eboue konusunda ne demişim:

'Acaba maçtan sonra Eboue eve gittiğinde maçı mutlaka tekrar izliyordur. O yere yığıldığı pozisyonda çime isabet eden pet şişenin kafasına isabet etmiş gibi yapmasını, başını tutma pozisyonunu acaba hangi duygularla izleyecektir. Ben böyle bir şey yapmışsam bunu izlerken bu yaptığım hareketten dolayı utanır hemen kanal değiştiririm. Yalnız bu demek değildir ki onları atan Beşiktaş taraftarı suçsuz, olur mu öyle şey… Atmaları büyük yanlış. Kaldı ki pet şişe gelmedi ama Eboue'nin sırtına gelen cisimlerde var bunu gördük. Yere isabet eden pet şişe kafasına gelmiş gibi yapmasından ötürü Ebue suçlu da, o cisimleri atan taraftar suçsuz mu? Statlarda o seyircilerin yanında televizyonlar var taraftar o sırada devre arasında Eboue'nin pozisyonunu izliyor bakıyor ki, çime isabet eden şişeden dolayı Eboue kafasını tutup kıvranmış. Bunu görüyor. Bu sefer tahrik oluyor bu defa Eboue taç kenarına gelince tekrar atmaya devam ediyor. Dediğim gibi iki taraf da suçlu. Eboue de Beşiktaş taraftarı da', Bakın söylediklerim harfiyen böyle. Sonra bugün internet ortamında sanal ortamda bu konuda yazılanlara bakın. Ayıptır günahtır...”

"Taraftar için söylediklerim nerede?" - Galatasaray - Beşiktaş

SPORX ÖZEL - NTV Spor’daki programında kullandığı “Eboue’nin yerinde olsam yaptığım o hareketten dolayı utanırdım” sözünden dolayı G.Saray taraftarlarının hedef tahtası haline gelen ünlü spor yorumcusu Rıdvan Dilmen konuyla ilgili Sporx’e konuştu.

Beşiktaş taraftarlarının G.Saraylı Eboue’ye yönelik davranışından dolayı yaptığı yorumun maksatlı olarak çarpıtıldığını belirten Dilmen, “Programda söylediklerimin arkasındayım yanlış ifade ettiğim hiçbir şey yok. Söylediklerim tekrar izlensin bakılsın ben ne demişim. Ben Eboue'yi yere gelen pet şişesini kafasına gelmiş gibi yapmasından dolayı suçlarken eleştirirken, üstüne basa basa iki üç defa da Beşiktaş taraftarının da bu konuda suçlu olduğunu söylüyorum. Kaldı ki o pet şişe Eboue’nin kafasına gelmemiş ama sırtına gelen vucuduna gelen cisimlerde olmuştur” dedi.

Dilmen, kendisine yönelik bu tip hareketlerin bu şike sürecindeki tutumundan dolayı bazı kesimler tarafından maksatlı olarak yapıldığını belirterek, “Ben orda ne dediğimi çok iyi biliyorum. Bu konuda bir şeyler yazılınca tekrar izledim. Bakın Güntekin bu konuya "bence, Eboue olmayan bir şeyi olmuş gibi göstererek bir provakasyon yarattı" diye giriyor bende üzerine bu yorumu yapıyorum. Ne diyorum aynen söylüyorum, bunu arkadaşlara deşifre ettirdim ordan aynen okuyorum Eboue konusunda ne demişim:

'Acaba maçtan sonra Eboue eve gittiğinde maçı mutlaka tekrar izliyordur. O yere yığıldığı pozisyonda çime isabet eden pet şişenin kafasına isabet etmiş gibi yapmasını, başını tutma pozisyonunu acaba hangi duygularla izleyecektir. Ben böyle bir şey yapmışsam bunu izlerken bu yaptığım hareketten dolayı utanır hemen kanal değiştiririm. Yalnız bu demek değildir ki onları atan Beşiktaş taraftarı suçsuz, olur mu öyle şey… Atmaları büyük yanlış. Kaldı ki pet şişe gelmedi ama Eboue'nin sırtına gelen cisimlerde var bunu gördük. Yere isabet eden pet şişe kafasına gelmiş gibi yapmasından ötürü Ebue suçlu da, o cisimleri atan taraftar suçsuz mu? Statlarda o seyircilerin yanında televizyonlar var taraftar o sırada devre arasında Eboue'nin pozisyonunu izliyor bakıyor ki, çime isabet eden şişeden dolayı Eboue kafasını tutup kıvranmış. Bunu görüyor. Bu sefer tahrik oluyor bu defa Eboue taç kenarına gelince tekrar atmaya devam ediyor. Dediğim gibi iki taraf da suçlu. Eboue de Beşiktaş taraftarı da', Bakın söylediklerim harfiyen böyle. Sonra bugün internet ortamında sanal ortamda bu konuda yazılanlara bakın. Ayıptır günahtır...”

"Taraftar için söylediklerim nerede?" - Galatasaray - Beşiktaş

F..k offfffffffff

Maçı izledim, Eboue'nin kafasına,sırtına,totişine her yerine yabancı cisim geldi! Görmeyen gözler iftira atıyor! Keita'ya karıköy'de gözüne geldi gözü çıkıyordu aynı gece rıdvan '' yalandan yapıyor '' demişti net hatırlıyorum.

Rıdvan'ın unuttuğu ise Volkan'ı koruyan yorum yaparken, Volkanın ettiği küfürlerin kendi annesine, karısına, karısını aldattığı metresine, çocuklarına geldiğini unutuyor hala volkanı savunuyor!! bu kadar serefsiz işte!

ntvnin şikayet sayfası yokmu bu adama şikayet yağdıralım?

Rıdvan Dilmen, Galatasaray taraftarının sabrını bu sıralar cok sınıyor!Eboue acaba kafama yabancı madde gelmesin diye kafasını elleriyle koruyor olamazmı.Ki öle olmasa bile,bunda laf sölecek ne var.Taraftarların yaptıgına baksana sen!

agalar ben küfür edicem galiba küfür edince ne kadar süre banlanıyoruz??? az sa edeyimde neyse cezası çekerim

Ne garip bir ülkede yaşıyoruz yahu utanır oldum. Şike yapanları eleştiririz suçlu biz oluruz, sahaya yabancı madde atarlar, suç bizim oyuncularda olur falan.

serefsizin oglu nolacak.... baban gibi sende gireceksin metrise...

bende zaten Ridvani her gördügümde utaniyorum ve hemen kanal degistiriyorum. Kudurmus gibi bir hali oluyor hep.

Volkan tribünleri alkışlarken dönüp garip garip hareketler yaparken, emre küfür ederken onları savunan rıdvan

Ali samiyeden tribünlere cinsel organını tutup gösteren volkanı savunan rıdvan.

Burdan sana çok güzel sövüyorum

Eboue en azindan okadar atilan maddeye ragmen, sirtina dege dege elinden geldigi kadar oynamaya çalisiyor.. Senin o sari Lacivertli Forma altindaki serefsizler gibi atilan Maddeleri bahane edip Korner kullanmayarak provakasyon girisiminde bulunmuyor, Rakibine Ceza verdirtme derdine düsmüyor.. Çok Gördük Provakatör Emreleri, Alexleri, Tuncaylari, Volkanlari ve Luganoyu. Ayni buna benzer olaylarda..

Yeri geldi Mondragonun, Geretsin ve Hasan Sasin kafasi yarildi ama gikin çikmadi..

Allahin izni ile insallah o 2. Lige sikeden dolayi düsürüldügünüz haberini alinca o suratini görmek istiyorum objektif görünen Fanatik Ridvan..!!

Adam şikenin, hırsızlığın, şerefsizliğin ağa babasını yapan adamdan utanmıyor, gelmiş utanmadan bahsediyor. 3 kuruşluk adama 5 kuruşluk değer veriyorsunuz, gelip yemek tabağınızı pisliyor.

Adamı tarafsız diye ekranlara çıkarmışlar, biz de her yenilgi, galibiyetten sonra ekran başına koşuyoruz ne der acaba diye. Ondan sonra adam ağzına geleni söyler, biz de tepki veririz, hani tarafsızdın diye. Arkadaşlar adam sizin, bizim yüzümüzden reyting, para kazanıyor, arada da her türlü pisliği yapıyor.

TV lerdeki o programlara her zaman karşı olmuşumdur, hala da karşıyım. Cahil cuhela insanlar çıkıp provokasyon yapmaktan başka bişey yapmıyor. Onların konuştukları herhangi bir kahvehanede de konuşuluyor.

Yenilgi, galibiyetten sonra acaba bu ne diyecek diyeceğinize gidip herhangi bir fenerliyle konuşun, onun yüzüne bakın, ha rıdvan, ha herhangi bir fenerli farkı yok. Adam hiç hakkı yokken bu ülkede söz sahibi oluyor sizin bizim sayemizde.

Üst Alt