Rıdvan: "Ben Eboue olsam utanır kanal değiştirirdim" - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rıdvan: "Ben Eboue olsam utanır kanal değiştirirdim"

Cevap: Rıdvan: "Ben Eboue olsam utanır kanal değiştirirdim"

Hayır şöyle bir çelişki yaşamış bir de;

Emre Gökhan'a ne küfürler ediyor saha içinde.

Ona neden yorum yaparken ''ben Emre olsam utanır kanalı değiştirirdim'' demiyor da, Eboue'ye diyor?

Alex le Semih'in sahtekarlıklarına hiç laf etti mi bu adam ?

Bjk maçında alexe su şişesi gelip yerde kıvrılmıştı.1-2 kazandıkları maçta.

Kimi kime şikayet ediyoruz pardon? :) Dikkate alınır mı sizce?

Alınmayacağını bende biliyorum mesele tepki göstermek değilmi?Biz istedik diye Rıdvanı kovmazlar ama sözlerine dikkat etmesini tembihleseler Rıdvana koyar. Düşünsene birisi senin ağzından çıkanlara karışacak.Hem sanki sadece bu konuda mı? Yazın şike mevzunda da aynısı oldu çok konuşuyoruz ama icraatı birilerinin bizler yerine yapmasını bekliyoruz. Ayrıca ne sizcesi be saygını yiyim Sercan :)

yolda yururken adam akilli yurusun etrafina iyi baksin,

arena'ya bekliyoruz

Ben de senle aynı havayı solumaktan utanıyorum. Bu kadar haysiyetsiz bir herif olamaz.

sadece şunu sormak lazım rıdvan efendiye.tt arenadaki gs-fb macında emre böyle bir pozisyonda yerde kıvransa(mesela kafasına cakmak ve bozuk para yagsa,bögrüne bir pet şişe gelse) o zamanda dermiydi emreden utanıyorum diye..?

rıdvan sen önce adam olda verdiğin sözü tut hani yorumculuğu bırakıyordun ne oldu neden bırakmadın?

arkadaşlar herkese bir önerim var.ntvmsnbc internette izleyici görüşleri diye bir bölüm var.hepimizi rıdvanı şikayet etmeye çagırıyorum.ne kadar cok kişi şikayet ederse kanal yöneticileri olayı o kadar dikkate alacaktır.ben kendim gerekeni yazdım bile..

Rıdvan,ancak ar damarı kopmamış insan utanır.Sende öyle bir vasıf yok.

Aziz baban icerde şimdi kimin kucagındasın kukla rıdvan? Sen önce onu söyle

Rıdvan Dilmen sen tam bir yavşaksın.

Adamın ağzına burnuna gelmeyen kalmadı.Karnına gelen şişeyi görmedin mi ? Belki geleceklerden korunmak için o pozisyona geçti ? Daha sonra gelen çakmak vs. yabancı maddeleri de mi görmedin ? Adam değilsin ulan sen.

Aslında tam o pozisyonda Rıdvan'ı oraya yatıracan,kafasına gözüne,kaşına saydıracaksın çakmakları,su şişesini.Bakalım ne kadar iyi oluyormuş bir görelim.

Rıdvan ne kadar özürlüyse Eboue de o kadar abartılı ve itici hareket etti..Keita da aynılarını yaptı ama o adamı bu kadar savunmadık..Ebouenin sırtına çakmak atılmış olabilir ama kafasını tutup yere yatması abartıydı..O çakmakları şişeleri her maç her oyuncu yiyo TT Arenada da yiyolar..Kakanın pozisyonunda da kakanın eli Keitaya çarpırmıştı ve abartılı bir şekilde yere atmıştı kendini..Kimse de profesyonel demedi..

dn: rıdvan adisine de çok şey söylerdim ama ban yiyesim yok..

Rıdvan ne kadar özürlüyse Eboue de o kadar abartılı ve itici hareket etti..Keita da aynılarını yaptı ama o adamı bu kadar savunmadık..Ebouenin sırtına çakmak atılmış olabilir ama kafasını tutup yere yatması abartıydı..O çakmakları şişeleri her maç her oyuncu yiyo TT Arenada da yiyolar..Kakanın pozisyonunda da kakanın eli Keitaya çarpırmıştı ve abartılı bir şekilde yere atmıştı kendini..Kimse de profesyonel demedi..

dn: rıdvan adisine de çok şey söylerdim ama ban yiyesim yok..

Abartma sende be. Her maç yiyormuşmuşmuş. Gir bak görüntüleri bile koyduk. Aynı anda başka maddeler boynuna ve yüzüne geliyor. Astigmat mısın ? Adamlar atmış olan olmuş "normal" diyorsun ruh hastası gibi. Suçlu Eboue imiş. Ben yerinde olsam kalkmazdım yerden. Biz bile birine yapsak böyle yapması normaldir. Neyin kafasındasın.

Rıdvan Hocanın işine gelseydi Profesyonel bir davranıştı derdi , aynı hareketi Fenerliler yapsa üstü kapalı geçerdi , Adama ırkçılık yapılmış üstüne örtmeye çalışıyor Rıdvan Hoca, ne kadar sefil bi durum

Üst Alt