Rıdvan Dilmen: "Bu Stadı Yapanları Da Islıkladılar" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rıdvan Dilmen: "Bu Stadı Yapanları Da Islıkladılar"

Cevap: Rıdvan Dilmen: "Bu Stadı Yapanları Da Islıkladılar"

Biz bu kafayla gerçek suçluları görmemeye devam edersek, önümüzdeki dünya kupası elemelerdinde baraj maçına bile kalmayız. Net !!!

O senin dediğin taraftar profili kulüp taraftarı için geçerlidir. Milli Takımı taraftarlığı çok farklı olmalı. Orda bir iki isim üzerinde yoğunlaşmak o iki kişiye değil tüm futbolculara etki ediyor. Volkan'ın o durumunu gören Egemen geri pas atmaktan çekiniyor, Arda sinirlenip topa gereksiz bir vuruş yaparak sarı kart görüp cezalı duruma düşüyor. O psikolojideki futbolcunun taraftarın eğitim seviyesini hesap edeceğini hiç sanmıyorum.

Burda bahsi geçen alkışlı protesto değil, yuhalanmak. İkisi birbirinden çok farklı. Ben yuhalanmaktan bahsediyorum. Milli Takım formasıyla yuhalanmak kulüp forması ile yuhalanmakla aynı değildir. Zapata, Franco, Cenk, Rüştü, H.Arıkan kendi taraftarlarınca yuhalandılar.

Bu olaylar Saraçoğlunda olsaydı Volkan ne derdi bilmiyorum ama sen ne derdin acaba? Evet taraftar haklı mı derdin yoksa saydırırmıydın?[/QUOT

ne kadar ilginç değilmi????

futbolumuzu-oyun sistemini-teknik yalnışları bıraktık.

sadece bir kale arkasının yaptığı yalnışı sanki en büyük hata onlardaymış gibi günlerdir konuşuyoruz.

milli takım futbolcusuna bu yapılırmı diyoruzda, tv ekranında kaç kişi saydırmadı oyunculara-teknik ekibe.

yüzlerce lirasını verip gelen-günlerdir olumsuz şeylerle karşılaşmış insanımız biraz azim-mücadele görmek istedi.

suçu orda burda aramayın artıkk. bu takım iyi oynadığında kaybetsede alkışlandı.

milli formadaki futbolcuya ıslaklanma yalnış olabilir, ama o milli formayı taşıyanın, o formayı niye ona verildiğini,nerden para kazandığını-karakterinide düzgün olmalıdır.

takımı sahiplenecek kisme yok bu belli. geçen seneki galatasaray gibi herkes kendi halinde.

Tamam Talha kardeşim. Anladım...:) Daha öğrenecek çok şeyler varmış.:happynew:

Biz bu kafayla gerçek suçluları görmemeye devam edersek, önümüzdeki dünya kupası elemelerdinde baraj maçına bile kalmayız. Net !!!

almanya başarısını u17 ekibi ile devam

barcelona- alt yapı oyuncusu ve teknik ekibi

ispanya- kendi ülkesinde oynayan-alt yapı kültürü ile

manchester unıted-ferguson reis-alt yapı-gençlere yönelme.

hırvatistan-bilic-u17 birlikteliği

bosna hersek- genç milli kadrosu

1996-2000 galatasaray: alt yapı ve genç isimler. akdeniz oyunlarındaki oyuncular ve teknik kadro. fatih terim-a.avcı

başarı böyle geliyor. günlük-mucize başarılar 10 senede 1 kere olur.

yıl 2011 u17 veya u19 dünya şampiyonasında brezilyaya son dakika golü ile 4-3 yenildi.

peki o takımdan kaç geç geldi.

bu böyledir. ne milli takım-ne kulup takımları yıldızlara bi yere kadar..

örnek: zengin niye zengin kalır???

kendi ürettiği ticaret-fabrika vs .vss... çarkını döndürür parayı tutat veya döndürür.

sayısal-milli piyango gibi beklenti yapanlar.

tutsada harcamayı kafayı koyar, sonra tekmeyi koyarlarr dön yerine derler.

futbolda böyle

alt yapın varsa- futbolun zenginleşir-maddi ve manevi olarak hep belirli düzeyler olursun

umutla-hayalle-sadece yıldızlara-- futbolun 1 sene iyi olur ,2 sene kaybolursun. borç batağına girer. ruhunu kaybedersin.

Benim gördüğüm kadarıyla Volkan ıslıklanmaya yuhlanmaya alkışla cevap verdi ve ardından küfretti. Emre'de onu teselli etmek için bir iki laf söyledi ardından oda küfretti. Lakin bunlar yuhlama olayı sonrası yapıldı.

Eğer bunların ıslıklanması gerekiyordu diyorsan bunun maç bitimi tünele doğru giderken tüm takıma yapılması gerekirdi.

Hayır. Önce Volkan tiye alınmak için kolay bir kurtarışından sonra alkışlandı. Seyircinin dalga geçtiğini anlayan Volkan da onlara alkışla cevap verdi. Ancak başını " göreceksiniz siz, ananızı bilmem ne yaparım hepinizin " anlamında sallıyordu. Küfür ettiği çok belliydi yani....Kova kalecilerle her zaman dalga geçilir. Fazla alınganlık gösterdi bence.

Islıklar ondan sonra başladı. Her top ona geldiğinde devam etti.

Orangotanlar böyledir. Hemen saldırıya geçerler. Muz vermek için bile kafese el sokulmaz.

Anlamadım ama bukadar uzun yazdığına göre kesin iyi birşey olmalı. O yüzden tüm söylediklerine katılıyorum ;)

almanya başarısını u17 ekibi ile devam

barcelona- alt yapı oyuncusu ve teknik ekibi

ispanya- kendi ülkesinde oynayan-alt yapı kültürü ile

manchester unıted-ferguson reis-alt yapı-gençlere yönelme.

hırvatistan-bilic-u17 birlikteliği

bosna hersek- genç milli kadrosu

1996-2000 galatasaray: alt yapı ve genç isimler. akdeniz oyunlarındaki oyuncular ve teknik kadro. fatih terim-a.avcı

başarı böyle geliyor. günlük-mucize başarılar 10 senede 1 kere olur.

yıl 2011 u17 veya u19 dünya şampiyonasında brezilyaya son dakika golü ile 4-3 yenildi.

peki o takımdan kaç geç geldi.

bu böyledir. ne milli takım-ne kulup takımları yıldızlara bi yere kadar..

örnek: zengin niye zengin kalır???

kendi ürettiği ticaret-fabrika vs .vss... çarkını döndürür parayı tutat veya döndürür.

sayısal-milli piyango gibi beklenti yapanlar.

tutsada harcamayı kafayı koyar, sonra tekmeyi koyarlarr dön yerine derler.

futbolda böyle

alt yapın varsa- futbolun zenginleşir-maddi ve manevi olarak hep belirli düzeyler olursun

umutla-hayalle-sadece yıldızlara-- futbolun 1 sene iyi olur ,2 sene kaybolursun. borç batağına girer. ruhunu kaybedersin.

Anlamadım ama bukadar uzun yazdığına göre kesin iyi birşey olmalı. O yüzden tüm söylediklerine katılıyorum ;)

hacıııı diyorumkiii meşhur reklam vardır haniii..

para herşeyi satın alamaz. :)

hıddınk:"para ile bedenimi satın alabilrsin ama-ruhumu asla"

rambo kemal:"ruhun varmıydı hacı, kulubede beklemekten heykel olmuşun-oğuzda aradan tozunu alıyordu" :)

Böyle yaz canımı ye. Alt yapıya önem verip doğru kullanmalıyız diyorsun. Şimdi anlaştık ;)

hacıııı diyorumkiii meşhur reklam vardır haniii..

para herşeyi satın alamaz. :)

hıddınk:"para ile bedenimi satın alabilrsin ama-ruhumu asla"

rambo kemal:"ruhun varmıydı hacı, kulubede beklemekten heykel olmuşun-oğuzda aradan tozunu alıyordu" :)

Cüneyt Tanman bile dedi (Aykut Kocaman'ın önünde saygıyla eğildiği Cüneyt Tanman) sadece Galatasaray taraftarına mal edilmemeli dedi. 3-0 geridesin ve iki senedir uğraş verdiğin turnuvadan bir bok elde edemeden eleniyorsun ve bunu taraftar biliyor. Ve sen maçtan önce çıkmışsın, taraftarı iğneler şekilde umarım aleyhte tezahurat olmaz gibi şeyler söyleyip insanları tahrik ediyorsun. Bu ne demektir biliyor musun. Eğer başarısız olursak önce benim aleyhimde tezahurat yapın demektir. Taraftar yapınca da sen onlara ana avrat küfür edemezsin

Ulan nasıl alıntılamışsınız. Kimin ne dediği belli değil

O bizden kaynaklanmadı alıntı ile cevapla deyince otomatik öyle oldu. Alıntılarda kayma olunca bizler durumu düzeltmek adına cümle içindeki özne yüklem yerini değiştirip devrik yorumlar geliştirdik. Bilmem anladın sen?

Ulan nasıl alıntılamışsınız. Kimin ne dediği belli değil

O bizden kaynaklanmadı alıntı ile cevapla deyince otomatik öyle oldu. Alıntılarda kayma olunca bizler durumu düzeltmek adına cümle içindeki özne yüklem yerini değiştirip devrik yorumlar geliştirdik. Bilmem anladın sen?

bugun pazartesi sendromu var, ne anlatmak istediğimiz değil sonuç. içimizdeki nefreti kusmak. cinnet geçirmiş bir toplum var şu anda.

deprem-feribot-milli takım-suriyenin yaptığı saygısızlık. bu ortamda bişey anlayan bir tek biri varmıdır acaba.

saygılar :)

O senin dediğin taraftar profili kulüp taraftarı için geçerlidir. Milli Takımı taraftarlığı çok farklı olmalı. Orda bir iki isim üzerinde yoğunlaşmak o iki kişiye değil tüm futbolculara etki ediyor. Volkan'ın o durumunu gören Egemen geri pas atmaktan çekiniyor, Arda sinirlenip topa gereksiz bir vuruş yaparak sarı kart görüp cezalı duruma düşüyor. O psikolojideki futbolcunun taraftarın eğitim seviyesini hesap edeceğini hiç sanmıyorum.

Burda bahsi geçen alkışlı protesto değil, yuhalanmak. İkisi birbirinden çok farklı. Ben yuhalanmaktan bahsediyorum. Milli Takım formasıyla yuhalanmak kulüp forması ile yuhalanmakla aynı değildir. Zapata, Franco, Cenk, Rüştü, H.Arıkan kendi taraftarlarınca yuhalandılar.

Bu olaylar Saraçoğlunda olsaydı Volkan ne derdi bilmiyorum ama sen ne derdin acaba? Evet taraftar haklı mı derdin yoksa saydırırmıydın?

Taraftarın değil oyuncunun eğitim seviyesi demiştim. Bunlar bilinen şeyler çoğu ilkokul mezunu ya da lise terk. Ek olarak kulüb taraftarı - milli takım ayrıdır kesinlikle doğru. Ama o oyuncu insanları rencide ediyorsa da siz bunu oyuncu sevgisi-milli sevgi olarakta ayırt etmeniz lazım. Nasıl ki kulüp ayrı milli takım ayrı, oyuncu ayrı milli takıma yakışan ve saygı gören oyuncu ayrıdır. Örneğim basit ! Siz hiç Sergen'in, Hakan Şükür'ün, hatta bir Rüştü'nün bu tip hareketler yaptığını gördünüz mü ? Ben son 15 yılımızda (ezbere bildiğim için !) bir Galatasaraylı futbolcunun böyle bir hareketini görmedim. En son kötü örneğimiz bence hiç hoş değildi Souness'ın bayrak dikmesidir ki kimine göre normal bana göre değildir. Yapılmamalıdır !

Bakınız, Volkan-Emre-Tuncay sıkıntılı isimler. Ben Tuncay'ın yaptıklarına bizzat stadda şahit oldum ve beni rencide etti. İyiyi kötüyü ayırt edebilecek muhakeme yapabilecek yetide biriyim ve bu adam art niyetli. Bunu yapmamalı. Yinede Milli Takımda desteğim oldu ama sevgim-saygım yoktur. Lakin dün o da buna benzer birşey yapsaydı aynı tepkiyi alırdı. Volkan ayıdır. Açık ve net. Ayı her yerde ayıdır.

Taraftarın değil oyuncunun eğitim seviyesi demiştim. Bunlar bilinen şeyler çoğu ilkokul mezunu ya da lise terk. Ek olarak kulüb taraftarı - milli takım ayrıdır kesinlikle doğru. Ama o oyuncu insanları rencide ediyorsa da siz bunu oyuncu sevgisi-milli sevgi olarakta ayırt etmeniz lazım. Nasıl ki kulüp ayrı milli takım ayrı, oyuncu ayrı milli takıma yakışan ve saygı gören oyuncu ayrıdır. Örneğim basit ! Siz hiç Sergen'in, Hakan Şükür'ün, hatta bir Rüştü'nün bu tip hareketler yaptığını gördünüz mü ? Ben son 15 yılımızda (ezbere bildiğim için !) bir Galatasaraylı futbolcunun böyle bir hareketini görmedim. En son kötü örneğimiz bence hiç hoş değildi Souness'ın bayrak dikmesidir ki kimine göre normal bana göre değildir. Yapılmamalıdır !

Bakınız, Volkan-Emre-Tuncay sıkıntılı isimler. Ben Tuncay'ın yaptıklarına bizzat stadda şahit oldum ve beni rencide etti. İyiyi kötüyü ayırt edebilecek muhakeme yapabilecek yetide biriyim ve bu adam art niyetli. Bunu yapmamalı. Yinede Milli Takımda desteğim oldu ama sevgim-saygım yoktur. Lakin dün o da buna benzer birşey yapsaydı aynı tepkiyi alırdı. Volkan ayıdır. Açık ve net. Ayı her yerde ayıdır.

volkan aziz babası için sakal bırakacağına , gitsin azcık insanlık öğrensin.

bu takım yıllardır böyle... kendi stadında oynayamıyor. ne zaman adam gibi top oynadıalrki son 2 sene içinde.

rezil etmek değil volkan kardeş seni, insan olduğunu hatırla diye sözlerimiz.

volkan aziz babası için sakal bırakacağına , gitsin azcık insanlık öğrensin.

bu takım yıllardır böyle... kendi stadında oynayamıyor. ne zaman adam gibi top oynadıalrki son 2 sene içinde.

rezil etmek değil volkan kardeş seni, insan olduğunu hatırla diye sözlerimiz.

volkan-rıdvan-aziz üçlüsü şova devam ediyor bunuda unutmayın.

maksattt futbol değil, bazı şeyleri karışıtırıp zaman kazanmak.

sen ki rıdvan canlı yayını bırakıp gittin, niye bişey diyemedinnnn hırvat maçında...

volkan-rıdvan-aziz üçlüsü şova devam ediyor bunuda unutmayın.

maksattt futbol değil, bazı şeyleri karışıtırıp zaman kazanmak.

sen ki rıdvan canlı yayını bırakıp gittin, niye bişey diyemedinnnn hırvat maçında...

Adam mı ki desin ? Ya gerçekten tiksiniyorum ya gerçekten. Öyle böyle değil. Geri sayfalarda bir arkadaş yazmış ne kattı ki bu ülkeye diye. Gerçekten kimsin be Rıdvan'da ve kim ki bu adam ciddiye alıyoruz.

Üst Alt