Rıdvan Dilmen: "İstiklal Marşı'nı okuyacak futbolcu kalmadı" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rıdvan Dilmen: "İstiklal Marşı'nı okuyacak futbolcu kalmadı"

Sağlam, en azından isim olarak sağlam oyuncular geldi, bein hayatta müsade etmez, parayı veren düdüğü çalar

Bu ateş üfleyerek sönmez

Dun 50000 e yakın aslan İstiklal Marsini okurken suratıni görmek isterdim. Tam bir aziz yalakasi öyle tv den atıp tutmakla olmuyor teknik direktorlugunu de gördük

futbol topunu görse piknik tüpü sanır yahu.
ilgili konuda herkesin fikri olması bilir kişi olması cidden iğrenç bi durum

Desene abi yeni yasinlerli, selçuklarlı sezonlar bekliyor neyse bu sene doya doya izleyelim bari

G7-L01 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Odatv haberi bok gibi vermiş 1 cümleyle geçiştirmiş, şimdi baktım da konuyla alakalı tam olarak şöyle demiş başbakan;
Milli Takıma Türk yıldız

Yıldırım, spordaki gelişmeler hakkında şunları söyledi: "Atletizm ve güreşte başarılarımız var ama yeterli değil. Daha fazla gencimizin başarılı olması için gayret göstermemiz lazım. Birçok branşta Türk sporcuların çok azaldığını başka ülkelerden transfer edilen sporcularla netice alınmaya çalışıldığını görüyoruz. Evet ben de böyle düşünüyorum. Milli takımlara mutlaka Türkleri katmak gerekiyor. Kendi kaynağımızı ikinci plana atıyoruz. Maç seyretmeye oturuyoruz, hanım 3 dakika sonra “Değiştir kanalı, bunlar arasında hiçbir Türk ismi yok, başkasının maçından bize ne” diyor. Böyle taşıma suyuyla değirmen dönmez. Kendi çocuklarımızı yetiştireceğiz. Dünya yıldızı yapacağız. Dünya kadar para veriyoruz bunlara.... Bunun adı “Desinler ki ağanın fesi var!”

Bana öylesine yapılmış bir açıklama gibi geldi açıkçası, ama böyle yüksek makamların dillendirmeye başlamış olması iyi bir şey değil tabi... Bakalım nolacak, ben de bein yabancı sınırına dokundurtmaz diyenlerdenim, hayırlısı.

Maç seyretmeye oturuyoruz, hanım 3 dakika sonra “Değiştir kanalı, bunlar arasında hiçbir Türk ismi yok, başkasının maçından bize ne” diyor. Böyle taşıma suyuyla değirmen dönmez. Kendi çocuklarımızı yetiştireceğiz. Dünya yıldızı yapacağız. Dünya kadar para veriyoruz bunlara.... Bunun adı “Desinler ki ağanın fesi var!”[/

Bu kısımda amaçlarını resmen bahsetmişler abi, ayrıca eşinin görüşüde ayrı bir skandal kendisi öğretmen diye biliyorum vah onun yetişdirdiği öğrencinin haline

G7-L01 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Odatv haberi bok gibi vermiş 1 cümleyle geçiştirmiş, şimdi baktım da konuyla alakalı tam olarak şöyle demiş başbakan;
Milli Takıma Türk yıldız

Yıldırım, spordaki gelişmeler hakkında şunları söyledi: "Atletizm ve güreşte başarılarımız var ama yeterli değil. Daha fazla gencimizin başarılı olması için gayret göstermemiz lazım. Birçok branşta Türk sporcuların çok azaldığını başka ülkelerden transfer edilen sporcularla netice alınmaya çalışıldığını görüyoruz. Evet ben de böyle düşünüyorum. Milli takımlara mutlaka Türkleri katmak gerekiyor. Kendi kaynağımızı ikinci plana atıyoruz. Maç seyretmeye oturuyoruz, hanım 3 dakika sonra “Değiştir kanalı, bunlar arasında hiçbir Türk ismi yok, başkasının maçından bize ne” diyor. Böyle taşıma suyuyla değirmen dönmez. Kendi çocuklarımızı yetiştireceğiz. Dünya yıldızı yapacağız. Dünya kadar para veriyoruz bunlara.... Bunun adı “Desinler ki ağanın fesi var!”

Bana öylesine yapılmış bir açıklama gibi geldi açıkçası, ama böyle yüksek makamların dillendirmeye başlamış olması iyi bir şey değil tabi... Bakalım nolacak, ben de bein yabancı sınırına dokundurtmaz diyenlerdenim, hayırlısı.
Alt yapı yok ki, nasıl yetişecek? Ben aslında bunun sorulmasını isterdim bu konuda yorum yapanlara.

Bu ateş üfleyerek sönmez

Porto manchester psg madrid

Kaç tanesi kendi liginin topçusunu oynatıyor.

Geçin bunları. İyi oynayan her yerli formayı kapar bak tolga ciğerci nasıl kaptı. Selçuk yasin oynasın kapsın tutan mı var?

Bizde yabancı turist istemiyoruz o zaman. Otellerde çifte standart oluyor yerliye fıyat farkı koyuyorlar. İşine geldiği gibi davdanmasın hükümet yeminle yabancı kuralına karısmalarından dolayı midem bulandı bunlardan.

feguliiiiii ?❤

Seneler sonra ilk defa ligtv aldım, tek sebebi oyuncu kalitesinin yükselmesi, ligde kendi takımım dışında izlenecek takım sayısının artmış olması. Kural değiştiği , eski haline gelmeye başladığı anda izlemeyi bırakırım, bir daha da mümkün değil ne ligtv alır ne de maç takip ederim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Valla daha önce söyledim yine söylüyorum, yabancı sınırı geri gelirse ligi falan izlemem bir daha. Taraftarlarında bu işe sessiz kalacağını sanmıyorum, Dilmen'in açıklamasından sonra beklediğimden çok daha büyük tepki oldu, insanlar haklı olarak kalitesiz lig izlemek istemiyor ki zaten milli takımı güçlü ülkelerin hiç birinde yabancı sınırı falan yok, yabancı sınırının milli takım için iyi bir şey olduğunu söyleyenlerin altını doldurması lazım.

Üst Alt