rıdvan dilmen - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yaratmak istediği gündem şeklini bilmem ama bu adama karşı yasal işlemler başlatılması gerekiyor, hatta bir adım ileri giderek bu işi bıraktıramıyor isek bile, hedef itibarsızlaştırma olması gerekiyor.

Bu kişinin konusunu aktif etmeyin bırakın ne derse desin. Kendi kendine konuşsun.
O kadar basit değil, ufak sinek bile mide bulandırır. Adamlar istedikleri gibi ileri geri konuşuyor, sonra yanlış anlaşıldı kusura bakmayın.

Hükümet yalakası, karşımıza almayalım mı diyorsun, o zaman itibarını zedele. Ancak böyle bir şey yaparsan kendi kendine konuşan bir meczup halini alır. Bunu yapmadıkça algıyı yönetenlerin içinde, başında bu adam olacak.

Son düzenleme:
Ülkenin başındaki malum zatın en sevdiği finolarından biridir bu o yüzden bizim basiretsizler ağızlarını açamazlar bırakın dava açmayı falan.

O kadar basit değil, ufak sinek bile mide bulandırır. Adamlar istedikleri gibi ileri geri konuşuyor, sonra yanlış anlaşıldı kusura bakmayın.

Hükümet yalakası, karşımıza almayalım mı diyorsun, o zaman itibarını zedele. Ancak böyle bir şey yaparsan kendi kendine konuşan bir meczup halini alır. Bunu yapmadıkça algıyı yönetenlerin içinde, başında bu adam olacak.

O zaman böyle komik bir video bırakıyorum :)

👊vurupatmış✋️ sur Twitter : ""Aykut Kocaman"la Fenerbahce Rıdvan Dilmen paradosi #kirmizicizgi Aziz gitmesin YONETİM İSTİFA etsin #Osmanlıspor Daum fb belki kurtarır.😎😎 https://t.co/VfaCabR8ZG"

Son 2 senedir üstümüze hangi çamuru atsalar kalıyor kamuoyu nezdinde.Bu koreografi olayında apaçık görüldü.Aksine gündemden düşmesi için ne gerekiyorsa yapılmalı,kimse yanıt vermezse zaten unutulur gider.

Son 2 senedir üstümüze hangi çamuru atsalar kalıyor kamuoyu nezdinde.Bu koreografi olayında apaçık görüldü.Aksine gündemden düşmesi için ne gerekiyorsa yapılmalı,kimse yanıt vermezse zaten unutulur gider.
Sessiz kalmak, suçlamaları kabul etmek demektir. Ben suçlamalar üzerine değil, bu adamın üzerine gidilmesi gerekiyor diyorum. Şu an Türk Futbol sektörün de algıyı yönetenlerin içinde, bana göre başında geliyor. Politikacıların en büyük silahıdır itibarsızlaştırma. Kendilerini işin içine sokmadan muhalifleri bu şekilde yok hükmüne sokarlar.

dansöz ib..

DN0U_P-X4AA2FjO.jpg

rıdvan dilmen: "iki hafta önce dursun özbek'i aradım. web sitelerindeki terör örgütü amblemi olarak algılanabilecek şey için uyardım. teşekkür etti."

rıdvan dilmen: "sonra aynı siteden beni mahkemeye verdiklerini açıkladılar. böyle de tuhaf bir ülkede yaşıyoruz."

Bir konunun diğeri ile alakası nedir? Acaba uyardığı amblem ne idi, bu söylediği gerçek mi, gerçek ise amblem lanse ettiği gibi mi, yoksa kendi yorumumu? Bunu yaptığını ve gerçekten doğru olduğunu farz edelim, bu kanunsuz iş yapmışlar ise bilemem deme hakkını mı tanıyor?

Son düzenleme:
rıdvan dilmen: "cumhurbaşkanı, "hep benim adım kullanılıyor yabancı oyuncu işinde şunda bunda. benim ne alakam var." diyor.

rıdvan dilmen: "cumhurbaşkanı dedi diye yabancı sayısı azaltılmaz veya arttırılmaz"

rıdvan dilmen: "türk futbolunda sürekli yabancı kuralı değişiyor. bizim kadar sirkülasyon yapan yoktur."

rıdvan dilmen: "lucescu, shakhtar'ı yönetirken sadece 2 yerli futbolcusu vardı. ama buraya gelince ilk gün yabancı sınırını konuştu. bu konuda bir algı oluşturuldu. bu açık."

rıdvan dilmen: "erol alkan 3 kez ümit milli takım'a çağrılmış, 3-4 dakika görüntülerini izledim. fena değildi."

rıdvan dilmen: "lucescu eğer erol erdal alkan'ı internet üzerinden izleyip aldıysa bu bir skandaldır."

rıdvan dilmen: "lucescu arda için ispanya'ya kadar gidiyorsa, erol erdal alkan'ı da izlemek için hollanda'ya gitmelidir. bildiğim kadarıyla gitmedi."

Muhteşem U dönüşü.

Ağzından ismini düşürmediği uzun adam işte böyle döt etti seni canlı yayında.

sent via GSC

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt