rıdvan dilmen - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Böyle lig mi olur ya, söz konusu Galatasarayın liderliği, söyleyen Rıdvan, ılık bir ton ile söylese bile niyeti belli olan birisi.

Yaptığı en tarafsız yorumlardan biri olabilir aslında. Tarafsız bir futbolsever, takip ettiği ligin daha çekişmeli geçmesini ister.

Ha bizim konumumuzda Fener olsa aynı şeyi söyler miydi? Bilemem, ama benzer ifadeler kullanırdı yine.

Rıdvan'ı günahım kadar sevmem bu arada :D

Ben açıklamayı dinlemedim. Tonlamasına, vücut diline bir bakmak lazım bunu söylerken ama federasyonu ve Mhk yi göreve çağırıyor gibi geldi bana. Galatasaray’ın önünü biraz kesin gibisinden. İşin içinde Rıdvan olunca her sözünün arkasında bir şey arıyorum, masumane düşünemiyorum.

1310043017164ac2d1ead66ad8121e21.png

rıdvan dilmen, trt spor'da yayınlanan futbolun zirvesi programında açıklamalar yaptı.

rıdvan dilmen: “caner’e medyada sallıyorlar. görüntüden ceza veriliyorsa caner’e de verilmeli ama daha önce verilmediyse caner’e de verilmemeli. 36 ve 41. maddeden daha önce ceza alan oldu mu? oldu şenol güneş 1 maç ceza aldı. 2-3 maç ceza veremezler. caner’de 1 maç ceza almalı. aslında caner’e hiç vermemeleri lazım. caner’i ne orta hakem attı ne gözlemci gördü, ne yan hakem gördü."

Sent from my Galaxy S8+ using GSCimbom mobile app

ridvan dilmen: "cüneyt çakır maçı kötü yönetti. tam not almış. 8.4 hiç adil değil. cüneyt çakır'a kıyamamışlar."

“hakem maçı 3 dakika uzattı diye bile vermem ben. 0-0 bitti diye 3 dakika uzatma verdi. fenerbahçe veya galatasaray 1-0 önde olsa 5-6 dakika uzatırdı maçı. kapalı kapılar ardında böyle kural mı var. "

"dünyanın her yerinde hasan ali’nin pozisyonu penaltıdır. aman kalsın rozetti italya’da. kim bu adam ne iş yapar? pozisyon net penaltıdır. her hangi bir izleyici fenerbahçeli, galatasaraylısı bile penaltı der şuna."

"cüneyt çakır’a nasıl 8.4 veriyorlar? kimseyi aptal yerine koymasınlar. cüneyt çakır bir değerdir ama bu maçı kötü yönetti. denayer’in pozisyonunu tartışmam bile direkt kırmızıdır. adam oraya uçarak geliyor. cüneyt çakır ilk yarı yüzde yüz fenerbahçe’nin aleyhine yönetti, ikinci yarı düzeltmek için galatasaray aleyhine yönetti. maçın hakem analizi budur.”

rıdvan dilmen, trt spor'da yayınlanan futbolun zirvesi programında açıklamalar yaptı.

rıdvan dilmen: “caner’e medyada sallıyorlar. görüntüden ceza veriliyorsa caner’e de verilmeli ama daha önce verilmediyse caner’e de verilmemeli. 36 ve 41. maddeden daha önce ceza alan oldu mu? oldu şenol güneş 1 maç ceza aldı. 2-3 maç ceza veremezler. caner’de 1 maç ceza almalı. aslında caner’e hiç vermemeleri lazım. caner’i ne orta hakem attı ne gözlemci gördü, ne yan hakem gördü."

ozaman o orat hakemin yan hakemin görevlerine son verilmeli. o. çocuğu-köpek laflarını görmeyen duymayan birinin işi yok bu meslekte

rıdvan dilmen: "kana-bıyık'ın janssen'e hareketi hem kırmızı hem penaltı"

rıdvan dilmen: "fenerbahçe'nin bir özelliği var, güzel gol yiyor. fenerbahçe'ye gol atmıyorlar, gol yiyor."

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt