Riekerink, Derbi İçin Stoper Kararını Verdi! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Riekerink, Derbi İçin Stoper Kararını Verdi!

Ben aslinda balta ozelinde demedim , genel olarak oyunculari mevki disinda kullanirsan adami delirtir ,balta nin viscadan yedigi calimi hatirlayin 15 gun evvel , dedigin gibi agir adam , temposu yok , sakin sogukkanli diye stoper gorevi aliyor . Orada stoper serdar var , bunca para verilmis ama oturuyor ..

Zor durumda kalininca kullanilabilir , icabinda oynayabilir demissin ,buna hic itirazim yok , ama dedigin kosullar altinda , yani gereginde .. Biz tum gelisimi baska mevki olan adami daimi stoper yapiyoruz , sonra da "baltanin da yeri orasi degil ama ..." diye cumle kuruyoruz mesela , e degil tabi cunku adam orjinal stoper degil ki

topal ornegini de verdim cunku topal ve balta ikisi de bizdeyken bile ikisinden biri bile stoperde degilmis baslarda , terim bunlari milli takimda stoper oynatmaya basladigindan beri fenerde topal stoper , bizde balta stoper

dogru bir sey mi ki bu

Ramos stopere devsirildi ise ve memnunlarsa o zaman dogru mevkisi sonunda bulundu diye kabul edelim , biz de o halde balta nin stoperliginden memnun olmaliyiz, ama degiliz cunku iyi bir stoper degil

Buradaki kistas o bolgedeki verimi olsa zaten boyle bir hamleye bastan gerek duyulmazdi , sallapati yapilan isler yapisip kaliyor uzerimize

Baltayı ilk Mancini stoper olarak kullandı yanılmıyorsam düzenli olarak.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Ya hâlâ Ramos Mamos diyorsun. Kimse çıkıp hadi gel her oyuncuyu devşirelim demiyor ki. Anlamıyor musun?

Oldu bitti ne yapalım artık. Mecburiyetten doğan bir kararı niye bu kadar tartışıyorsun? Ön libero sıkıntısı çekerken geçen sezon da Chedjou yu bir orta sahada deneyelim diyorduk.

Bunlar bütün çaresizlikten doğan kararlar. Balta nın düzenli stopet oynadığı dönemde elimizde sağlam stoper yoktu. Sonra da öyle kaldı işte.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

sanki elimizde balta'dan iyi stoper var da biz balta'nın neden sol bekten stopere devşirildiğini tartışıyoruz.

semih vitaminsiz, adamın 1 tane kafa topu aldığını görmedim. hava hakimiyeti, pozisyon bilgisi olmayan adamdan stoper olmaz. adam her maç kafa topundan ya gol yediriyor ya da tehlike yaşatıyor. bir de her kornerde ileri çıkmıyor mu? sanki bi b.k yapacak. şu takımda 1-semih'in kornerde ileri gitmesini 2-rakip sahada uzun taç kullanılmasını anlamadım. 2'si de aşırı gereksiz. böyle gol atmayı geçtim, tehlikeli pozisyon bile bulduğumuz yok.

diğer tarafta da serdar. önceki mesejımda yazdım zaten adam 3 ayda 1 kere 90 dakika maç yapmış. durumunu nedir bilmiyoruz, partnerini tanımıyor. stoper mevkisinde oynayan adam bunlar uyum 1 nuramalı faktör. öyle dan diye direkt derbide oynatılmaz. geriye de sadece chedjou-hakan kalıyor. el mahkum yapacak bir şey yok

Bugunlerde balta digerlerine gore eh iste oynadigi icin boyle , karpaty zamanina donsun de ben gorurum balta stoper oynasin diyenleri . bu mac mi olur ileride mi olur goruruz

baltadan stoper yapilmasinin desteklenecegini gormeyi ummazdim bu forumda , pes artik , benim dedigime ters bir cevap vermek adina komediler olusmaya basladi , balta stoperinizle basarilar , umarim maasina da zam yapilir muthis devsirmemizin

Balta suan takimdaki en iyi stoper bence. Kolay hata yapmaz. Sogukkanli. Tecrubeli.

Serdari cok izlemedigim icin yorum yapamayacagim.

4 stoperi topla bir tane stoper çıkmıyor arkadaş.

Fenere bakıyorsun kjaer skrtel.

Hangisi bize gelse banko ilk on bire yazarsın.

Stoper eksik 1

Adam akıllı tempolu oynacak bir orta sahamız 2

Forvet desen Eren tek başınak aldı, şaka gibi 3

Üç eksiğimiz varken şampiyon nasıl olacağız diye kara kara düşünüyorum.

Serdar+Hakan Muhtteşemm bir ikili olacaktır. Hakan devşirme stoper olsa bile 30 yaşından sonra gelişim göstermiştir ve Türkiyenin Chiellinisi olmuştur. Sol bekte oynayamaz oynarsa madara ederler zira artık çok yavaş. Nokta beyler.

Üst Alt